MODA - ÜNLÜLER
Kendall Jenner’ın kırmızı halı stili Kendall Jenner’ın kırmızı halı stili her zaman çarpıcı, seksi, şık olmasına rağmen bir o kadar da sade ve asil. Özellikle makyaj ve saç tercihlerinde hep sadelikten yana.
Belki bundan bir elli sene sonra Cara Delevingne’in, Rihanna’nın, Sienna Miller’ın ve nicelerinin tarzı zamansız stiller arasına girmiş olacak. Ben de bugün son zamanların en popüler ismi Kendall Jenner’ın kırmızı halı stilini sizler için inceledim.

Ünlülerin stilleri her zaman moda dünyası için önemli bir ilham kaynağı olmuştur. Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Brigitte Bardot gibi isimleri üzerinden 50-60 yıl geçmesine rağmen konuşuyoruz sonuçta değil mi? Bugün ise sırada Kendall Jenner var.

Öncelikle bu seneye bakacak olursak Kendall’ın iki kıyafeti çok beğeni almıştı. Cannes Film Festivali zamanı tercih ettiği Siyah kabarık etek ve büstiyer takımı ve de Calvin Klein marka eflatun ve mor tonlarındaki uçuş uçuş elbisesi. Her ikisi de ince belini ortaya çıkaran hem şık hem abartısız tercihler olmuş.

Kırmızı her kadının en az bir kere üstünde taşıdığı en iddiaalı renk. Amfar New York Gala’da ve Fragrance Foundation Awards gecesinde iki kırmızı elbise tercih etmiş Kendall Jenner. İkisi de asimetrik kesimi, omuz detayları ve etek yırtmaçları ile hem çekici hem de abartısız duruyor.

Son zamanlarda ünlüler kırmızı halılarda pantolon takımlarla daha fazla boy göstermeye başladı. Bu ismin önde gelenlerinden biri de Cara Delevingne’dir ve sonra da Kendall Jenner. Benim favorim özellikle Billboard Music Awards’de tercih ettiği parlak kumaşlı kısa paça pantolonu ile beyaz üstü. Özellikle paça boyunun seksapalite ile ne kadar doğrudan orantılı olduğunu kanıtlar nitelikte bir kıyafet. Bu tip kombinlerde Jenner saçlarını genellikle düz kullanmayı tercih ediyor.

Kişi Kendall Jenner olunca haliyle biraz daha feminen, seksi kıyafetler de kendisinde gerçekten çok şık duruyor. Met Gala ve Much Music Awards’da tercih ettiği elbiseler belirli bölgelerdeki ayrıntıları ile Kendall’ı en çok konuşulan isim yapmıştı o zamanlarda. Met Gala’daki elbisesinin yanlardaki açıklıkları ile MMA’daki elbisesinin derin bacak dekoltesi hem ölçülü olmasıyla gizemli bir hava da yaratmıştı.

Bir diğer favoriler ise Paper Towns filminin galasında tercih ettiği bordo elbise ile American Music Awards gecesinde tercih ettiği transparan elbise.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler