MODA - ÜNLÜLER Kate Middleton'ın tercihi Erdem Prens William ve eşi Kate Middleton, hafta boyunca İsveç ve Norveç’teki kraliyet ailelerini ziyaret ediyor olacaklar. Her zaman olduğu gibi Middleton’ın tarzı mercek altında. 7 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
31.01.2018
Banner

 

Cambridge Düşesi’nin Stockholm’deki ilk durağı bir hokey sahası oldu. Burada spor bir görünüm tercih eden Middleton, Burberry siyah montunu Sorel marka kar botları ile tamamladı. 

Genç çift ardından İsveç Kraliyet Ailesiyle öğe yemeği yiyerek tahtın varisi Kraliçe Victoria ve eşi Prince Daniel ile Nobel Müzesi’ni ziyaret etti. Burada Middleton, favori tasarımcılarından Catherine Walker’ın kendisi için özel olarak hazırladığı asimetrik düğmeli yeşil bir kaban ve ona eşlik eden dizüstü yeşil bir elbiseyle boy gösterdi. Siyah Mulberry çantası ise koleksiyonunun en yeni parçalarından. 

Günün merakla beklenen etkinliği ise şüphesiz İngiltere Büyükelçiliği’nde gerçekleşti. İsveç kraliyet ailesinin yanı sıra, İsveçli ve tüm dünyada tanınan oyuncuların da katıldığı özel yemek davetinde Kate Middleton, saten kumaştan sarı, çiçek desenli Erdem tasarımı bir elbise giydi. Elbisenin yaka ve ön kısmındaki fırfırlar Erdem’in tüm tasarımlarındaki romantizmin birer parçası… Middleton’ın taktığı inci küpeler ise Prenses Diana’ya ait.

Bu davetin bir diğer merak edilen ismi ise Alicia Vikander oldu. İsveçli oyuncunun bele oturan mavi elbisesi her zaman olduğu gibi yine Louis Vuitton’du…

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler