MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu hafta ünlüler stili köşemizde tam da bahara uygun, ilham alınacak stilleri ile haftanın en iyilerini sizler için derledik. 48 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
26.03.2017
Banner

İlk sırada ten rengi astar ve tül üzerine işlenmiş rengarenk çiçek motifli elbisesi ile Kiernan Shipka var. Rosie Assoulin tasarımı elbise onun genç ve zarif havasına çok iyi uyum sağlamış ve hem eğlenceli hem romantik bir stil oluşturmuş.

Katy Perry son dönemlerde hem daha sade hem daha feminen giyinmeye başladı! Üst kısmı siyah ve hareketli alt kısmı düz kesim uzun beyaz elbisesi ile oldukça klasik ve şık bir görünüme sahip. Elbise Rasario tasarımı…

Ne renk giyse kendine yakıştıran Kate Middleton kırmızı beyaz pötikareli bir takım ile karşımızda. Asil ve romantik stilini nude rengi ayakkabı ve mini el çantası ile tamamlayan Middleton’ın elbisesi Eponine, ayakkabıları Gianvito Rossi.

Kristen Bell siyah kısa üstü ve hareketli, desenli yüksek bel eteği, bağcıklı siyah ayakkabıları ile çok trend ve farklı bir görünüme sahip. Bell’in tercihi Alberta Feretti.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler