EĞLENCE - ÜNLÜLER Brangelina'dan ortak açıklama Boşanma haberiyle herkesi şok eden Hollywood’un en gözde çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma kararı aldıkları 15 Eylül'den bu yana ilk kez ortak bir açıklamaya imza attılar. 41 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.01.2017
Banner
Getty Images Turkey

Boşanma davalarını gizlilik içerisinde yürütmeye karar veren Angelina Jolie ve Prad Pitt, Associated Press (AP) haber ajansına gönderdikleri ortak bildiride, özel yargıç yardımıyla boşanma davalarının detaylarını gizli tutma kararı aldıklarını belirtti.

Bildiride, "Taraflar ve avukatları, tüm mahkeme belgelerini gizli tutarak ve hukuki kararları vermek üzere özel hâkim görevlendirerek çocuklarının ve ailelerinin gizlilik hakkını saklı tutacaklarına, sorunların hızlıca çözülmesi için bir anlaşma imzalamışlardır" ifadeleri kullanıldı.  Ayrıca çift, çocuklarının boşanma sürecini atlatması ve ailenin belirli günlerde bir araya gelmesi konusunda birlikte hareket etme kararı aldıklarını söyledi.

Yaklaşık 10 yıldır beraber olan çiftin üçü biyolojik üçü evlatlık toplamda 6 çocuğu bulunuyor. Geçtiğimiz Eylül ayında Pitt'in ailece özel uçakla yaptıkları seyahat sırasında 15 yaşındaki oğlu Maddox’a şiddet uyguladığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Yetkililer, ünlü oyuncunun çocuklarına karşı sözlü ve fiziksel şiddet uyguladığına dair herhangi bir kanıt bulunamadığını belirterek, Pitt aleyhindeki bu suçlamalar düşürülmüştü. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler