MODA - ÜNLÜLER Billboard gecesinden stil takibi Müzisyenler için en önemli ödüllerden sayılan Billboard Müzik Ödülleri dün gece sahiplerini buldu. Drake'in gecede 13 ödül kazanarak rekor kırdığı gecede öne çıkan stilleri sizler için derledik. 18 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
22.05.2017
Banner

Gecede ödül kazanan ünlü oyuncu ve şarkıcı Hailee Steinfeld, David Koma imzalı elbisesi ile sade ve çarpıcı bir stil yakalamış.

Genellikle kırmızı halıda ihtişamlı seçimleriyle dikkat çeken Rita Ora, bu kez kırmızı halının rüküş ve zayıf isimlerinden oldu.Tülden transparan etek kısmı ve abartılı işlemeleriyle bu elbise Ora'ya hiç yakışmamış.

Gecenin sunucularından Hudgens, tam yaşına uygun fiyonk detaylı pudra rengi elbisesi ile kırmızı halının şık isimlerinden oldu. Tercihi Marchesa...

Lea Michele iddialı bir elbise ile karşımızda! Siyah, uzun ve ve file detaylarıyla zenginleştirilen elbise Michele'e çok yakışmış. Michele bu iddialı elbisesini sade bir topuz ve makyajla taçlandırmış.

Gecenin en dikkat çeken stili şüphesiz Celine Dion! Beyazlar içindeki elbisenin kabarık omuzları Dion'un üzerinde adeta birer kanat gibi duruyor. Törende "Titanic" filminin 20'inci yılı şerefine ünlü "My Heart Will Go On" şarkısını seslendiren Celine Dion, izleyenlere duygulu anlar yaşattı. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler