MODA - TRENDLER Gelecek sezondan 4 ayakkabı trendi Cruise koleksiyonları, sonbahar/kış koleksiyonları ve defileleri derken moda dünyası önümüzdeki sezon trendlerinin şimdiden sinyallerini vermeye başladı. En iddialı ve ilgi çekici parçalar ise her kadının vazgeçilmezi ayakkabı trendlerinde. Bakalım önümüzdeki sezona damgasını vuracak 4 ayakkabı trendi nelermiş? 25 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
22.06.2017
Banner

Geçtiğimiz sezon etkilerini hissetmeye başladığımız sıra dışı topuklar önümüzdeki sezon çok daha fazla moda dünyasının gündeminde olacak. Asimetrik kesimler, işlemeli ve markaların sembolik figürlerini içeren topuklar sezonun gözdesi. 

Geçen kış herkesin favorisi haline gelen diz üstü çizmeler önümüzdeki sezon yerini diz altında kalan büzgülü deri modellere bırakıyor. Daha asi ve cool tavırları ile özellikle bohem ve etnik tarzda parçalarla, yine oversize dediğimiz büyük beden trendiyle bir arada iyi bir uyum yakalayacak.

Chanel’in uzay mekiği konseptli defilesinin ardından moda dünyasını sarsan lame rengi sim işlemeli ayakkabılar ve çizmeler pek çok başka marka tarafından da yapılmaya başladı. Bu parçalar da önümüzdeki sezonda ruhu asla eğlenceden vazgeçmeyenler için hem farklı hem çarpıcı bir seçenek olacak. 

Hem kısa bot hem uzun çizmelerde bir dönem İngiltere’de moda haline gelen sıkı bağcıklı ayakkabılar tekrar aramızda. Uzun ya da kısa elbiselerle, uzun trençkotlarla, dökümlü kazaklarla rahatlıkla kullanabileceğiniz bu botlar size farklı bir maskülen hava kazandıracaktır. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler