MODA - TRENDLER
Çizgiler gelecek sezonu ele geçirecek! Cruise 2017 koleksiyonlarından ortaya çıkan ve gelecek sezona damgasını vuracak en büyük trend çizgili parçalar olacak. Önce çizgililer dünyasındaki yenilikleri keşfedin. Sonra da indirim sezonundan yatırımınızı çizgililere yapın.
Tasarımcılar sınır tanımaz yaratıcılıklarını kullanarak çizgi stilinin sınırlarını gelecek sezon için oldukça genişlettiler. Çantadan paltoya her şey çizgili.

Klasik siyah beyaz çizgili desenin dışına çıkarak hem ikili hem üçlü renk alternatifleri ürettiler. Böylelikle çizgiler aslında çizgiden ziyade grafik desen görüntüsü ile daha modern bir algıya bürünmüş oldu.

Ayrıca üçlü renkler çok daha dinamik bir görüntüye sahip. İnce çizgili modellerden çok daha kalın çizgili modeller öne çıkıyor. 

Nasıl kombinlerim?

Farklı renk ve kalınlıktaki çizgili parçaları bir arada kullanarak da daha trend bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tip kombinleri tek renk çanta ve ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Daha doğal makyaj ya da çok hafif bir göz makyajı ve iddialı bir ruj ile de stilinizi tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler