EĞLENCE - TRENDLER Bu hafta İstanbul ne yapıyor? Yılın son haftasında İstanbul'u bekleyen etkinlikleri yazarımız Mina Karanis sizler için derledi. 16 PAYLAŞIM
profil
Mina Karanis
26.12.2016
Banner

Reşitpaşa’da yakın zamanda açılan Havan’dan by Beff Gourmet, çok sempatik bir aile işletmesi. Dekorasyonunda seçilen renkler ve objeler o kadar sıcak bir hava vermiş ki kendinizi evinizde gibi hissediyorsnuz. Günün her saati talep var, ondan erken saatlerde gitmenizi öneririm. Özellikle kaburga burgeri çok lezzetli, geç saatte giderseniz kalmayabilir. (30TL)

Adres: Reşitpaşa Mah.,Emirgan Sok. No:30/B Sarıyer/İstanbul (Pazar günleri kapalı)

Günlük aktivitelerde tanıyabileceğiniz ama etkileşmediğiniz insanlar. Onları sürekli görüşyorsunuz ama iletişime geçmiyorsunuz; onlarla sözlü değil sadece görsel ilişkiniz var. Yabancı ama tanıdık hikayeleri konu alan Aylin Sayek’in “Tanıdık Yabancılar” sergisi 15 Ocak tarihine kadar Souq Dükkan’da sergilenecek.

Adres: Souq Dükkan- Kanyon -2 Kat

“Küba’dan bir Buena Vista Gecesi”ni deneyimlemek isterseniz Akbank Sanat’a davetlisiniz. Küba’nın piyano kraliçesi, Lazara Cachao Lopez ve vokalde Luis Frank tarafından gerçekleştirilecek konserle Akbank Sanat Dünya Müziği Günleri de kapanışını gerçekleştirmiş olacak.

Adres: Şht.Muhtar, İstiklal Cad. No:8 Beyoğlu/İstanbul Saat: 20.00 Bilet: Tam 20TL/Öğrenci 10TL 

“Geleneksel İtalyan Yılbaşı Menüsü” workshop’u Eataly Mutfak Atölyesi’nde. Saat 19:00’da başlayacak workshopunda misafirlerinize sunabileceğiniz italyanların başlıca imza yemeklerini öğrenebileceksiniz. (180TL)

Menü

İnsalata russa di pesce
Deniz Mahsulleri rus salatası
Spaghetti alle Vongole 
Kum midiyeli spaghetti
Rolle’ di tacchino ripieno
Kestane ve porçini mantar ile doldurulmuş hindi sarma
Bavarese al Prosecco

Ünü geniş bir kitleye yayılan “Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars” 30 Aralık’ta Babylon sahnesinde. Bolero, salsa, caca ve Türkçe coverlar eşliğinde size eğlenceli bir gece yaşatmaya hazırlanıyorlar.

Bilet: 67.50TL Saat: 21:30

2016’nın son gününü tadınızın damağında kalacağı lezzetli bir akşam yemeği eşliğinde sevdiklerinizle geçirmek isterseniz, The Galliard çok güzel bir seçenek olabilir. Fırında akçaağaç şurubuyla hazırlanmış Kars Kazı’ndan trüflü risottoya yılbaşına yakışır bir menü hazırlanmış. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar DJ performansı da enerjinizi yüksek tutmaya devam edecek. (Yılbaşı menüsü ve limitsiz yerli içki 295TL)

Adres: Nispetiye Cad. Etiler Apt. No:104 Etiler/İstanbul Tel: 444 0233

Yılın ilk pazarına keyifli bir brunchla başlamak isterseniz, sizlere önerim W Lounge. Sous Şef Tolgahan Tabak tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli çeşitlerin bulunduğu açık büfesi her damağa uygun tatlar içeriyor; brunch saat 15:00’e kadar devam edecek.

Adres: Süleyman Seba Cd. No 22 Akaretler/İstanbul Tel: 0212 381 21 21

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler