MODA - TRENDLER 5 adımda süet trendi Moda dünyası bu kez bir kumaş parçasının peşinde. Karşınızda yeni sezonun trend kumaşı: Süet! 105 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
15.06.2015
Banner
Moda dünyasında her zaman da bir model, bir parça trend olmaz. Bazen yeni bir kumaş trendi sarar sarmalar bizi ve gördüğümüz hemen hemen her parçayı almak isteriz. İşte son zamanların trendi süet parçalar da böyle. Süet ceketler, paltolar, gömlekler, bluzlar, etekler ve pantolonlar… Süetten hazırlanmış aklınıza gelebilecek her şey kısacası…

Özellikle süet etekler en popular parçaların başında geliyor. Genelde toprak tonlarında, taba tonlarında olduğu için kot gömleklerle, beyaz,  siyah ya da limon sarısı üstlerle kombinlenebilir. Taba tonlarına en yakışan renklerden biri şüphesiz pudra pembesi.

Süet parçaları farklı kumaş ve renklerle kombineleyebileceğiniz gibi, yine süet parçalarla da tamamlayabilirsiniz. Alt ve üst parçaların tonunu farklı seçmek de bir yöntem. Püskül modasını daha önce konuşmuştuk . Özellikle süet parçalarda kullanılan püskül detayları favorilerimizden.

Ayrıca bu süet parçaların belki de en güzel yanı yaz-kışve özellikle bahar dönemlerinde kullanabilecek olmamız. Pardesüler ve ceketler tam baharlık, etekleri ise ister yazın giyin ister kışın çorapla kombinleyin.

Leopar deseni süet parçalara çok yakışıyor. Süetin spor ve bohem havasını daha seksi ve feminen bir parçayla dengelemiş oluyorsunuz böylece.

Biraz daha aykırı bir tarz elde etmek isteyenler ise kırmızı ve yeşilin cazibesini kullanabilirler. Bu sezon mutlaka güderi bir parça, bir etek ya da bluz dolabınıza atın. Markaların vitrinlerinde hala oldukça kullanışlı parçalar  var.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler