MODA - ÜNLÜLER Ünlüleri buluşturan yardım galası Geçtiğimiz gün 7’ncisi düzenlenen amfAR Gala Los Angeles’ta ünlüler taşıdıkları tasarımlar ve aksesuarlarıyla şıklık yarışına girdi. Gecede AIDS ile savaş adına yaptığı yardımlar için ödül alan Charlize Theron ve konuşma yapan Heidi Klum en dikkat çeken isimlerden oldu.
profil
BT Ekip
28.10.2016
Ünlüleri buluşturan yardım galası

Ünlü oyuncunun etek kısmı tül detaylı uzun siyah elbisesi Elie Saab tasarımı. Görünümüne ışıltı katmak için bol aksesuar kullanmayı tercih eden Lea Michelle’in mücevherleri ise Harry Winston.

Ünlüleri buluşturan yardım galası

Beyaz transparan elbisesiyle galanın en iddialı isimlerinden biri olan 23 yaşındaki Justice’in kıyafet tercihi Pamela Rolan olmuş. Elbisesini tamamlamak için az aksesuar kullanan oyuncunun yüzükleri ve küpesi mücevher tasarımcısı Harry Winston’a ait.

Ünlüleri buluşturan yardım galası

Galada ödül alan 41 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron yakası dantel detaylı uzun siyah elbisesinin üzerine kombinlediği siyah blazer ceketi ile şık ve resmi bir duruş sergiliyor. Ünlü oyuncunun kıyafet tercihi ise Dior’dan yana.

Ünlüleri buluşturan yardım galası

Yeşil metalik yansımalı elbisesini mavi taşlı kolye ve yüzüğüyle tamamlayan 43 yaşındaki Alman manken makyaj ve saçlarında doğal kalmayı tercih etmiş. Ayrıca geceyi düzenleyenlerden biri olan Heidi Klum galada konuşma yaptı. 

Ünlüleri buluşturan yardım galası

Dita von Teese giydiği kraliyet mavisi, gümüş yaka işlemeli, uzun kollu elbisesiyle beğeni topladı. Eski Hollywood filmlerini andıran topuzu ve kendine has makyajıyla galanın en dikkat çeken isimlerinden biri oldu. 

Ünlüleri buluşturan yardım galası
Önceki ve Sonraki
Haberler