MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu hafta ünlüler stili köşesinde kırmızı halıdan, defile davetlerine kadar ünlülerin birbirinden şık ve iddialı stillerini yine sizler için derledik.
profil
BT Ekip
04.06.2017
Haftanın ünlü stilleri

 

Klasik ve günlük stil için ilham alınacak bir stil… Keri Russell’ın açık omuz çizgili bluzu ve pantolonu hem çok kibar hem de trend bir görünüme sahip.

Haftanın ünlü stilleri

Stiliyle her zaman çok konuşulan isimlerden biri olan Diane Kruger en iddialı kıyafeti bile büyük bir asaletle taşıyor. Siyah vücudu saran transparan kesitli elbisesi, buğulu göz makyajı ve saç modeli ile Kruger haftanın en iyilerinden. Elbise Jason Wu imzası taşıyor.

Haftanın ünlü stilleri

Kızıl saçlarına ve beyaz tenine yakışır bir seçim yapan Jessica Chastain’in beyaz üstüne kırmızı renkte motifli elbisesi çok şık ve zarif bir görünüme sahip. Tercihi ise Zuhair Murad.

Haftanın ünlü stilleri

Gucci defilesinde bir başka Gucci tercih eden isim de Dakota Johnson’dı. Siyah üstüne pembe çiçek işlemeli elbise sizce de çok romantik ve şık değil mi?

Haftanın ünlü stilleri

Kirsten Dunst kiremit kızrmızı tonlarındaki bluzu, Rönesans dönemi motifleriyle bezenmiş eteği Gucci defilesine Gucci koleksiyonundan favori parçaları ile katıldı.

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler