YAŞAM - TEKNOLOJİ Kylie Jenner Snapchat'in hisselerini düşürdü Bir televizyon yıldızı olmasının yanı sıra sosyal medyadaki etkisiyle de gündem yaratan Kylie Jenner, attığı bir tweet'le Snapchat'in borsa hisse değerlerini düşürdü. 6 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.02.2018
Banner
Getty Images Turkey

Kısa bir süre önce kızı Stormi'yi kucaklayan Kylie Jenner, attığı bir tweet'le gündemde. 

Genç yıldız Twitter hesabından "Snapchat'i artık kullanmayan başkaları da var mı? Ya da sadece ben miyim? Bu çok üzücü" yazarak Snapchat'i artık kullanmadığını belirtti. Oysa ki Jenner, kısa bir süre öncesine kadar hayatının her anının Snapchat üzerinden hayranları ile paylaşıyordu. 

Jenner'ın bu tweet'inin ardından sosyal medya şirketinin hisseleri yüzde 6 oranında düşerek, 1,3 milyar dolarlık değer kaybetti. 

Snapchat'in değer kaybetmesinin tek nedeni tabii ki sadece Jenner'ın tweet'i değil. Yakın bir zamanda arayüzünü güncelleyen platform, kullanıcıları tarafından eleştirilmiş ve tasarımın kullanımı güçleştirdiği belirtilmişti. Snapchat'in rakibi 'Instagram Hikayeler' bölümü günlük 300 milyon kişiye ulaşırken bu rakam Snapchat için her geçen gün düşüyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler