MODA - TASARIMCILAR Türk modacılardan 2016 Sonbahar trendleri L’Appart’ın ev sahipliğinde ünlü Türk modacılarının yeni Sonbahar-Kış koleksiyonlarıyla tanışma fırsatı bulduk. Geometrik desenli trikolardan renkli kürklere kadar birçok göz alıcı ürünle tanıştığımız bu showroom, gelecek sezonun öne çıkacak trendlerini bizimle tanıştırdı. Gelin bu trendlere birlikte bakalım. 2 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.08.2016
Banner

Başak Cankeş’in yarattığı Bashaques’ bu sezon ünlü mimar Antoni Gaudi’den ilham alıyor. Giyilebilir sanat koleksiyonu olarak adlandırdığı tasarımları, önümüzdeki sezonu canlı renkler, sıcacık kaşmirler ve el işçiliği ile karşılıyor. Fırat Neziroğlu’nun tezgahında ilmek ilmek hazırlanan bu tasarımlar, sonbahara renk katacağa benziyor.

Kendi ismini taşıyan markası, bu sezon fütüristik bir dokunuşlarla karşımıza çıkıyor. Özalp’ın kendi çektiği fotoğraflar, kaleydoskop etkisiyle kıyafetlere dönüşüyor. Özalp’ın “Reflection” ismini verdiği bu koleksiyonu, hem spor hem şık görüntüsü ve sonbahara yakışır kürk etkisiyle karşımıza çıkıyor.

Triko ve tasarımı birleştiren Knitss markası, gündelik hayatımıza kolaylıkla entegre edebileceğiniz ürünlerle karşımıza çıkıyor. Duygu Boz ve eşi Umut Boz işbirliği ile oluşturan Knitss, geometrik desenleri ile güçlü iş kadınlarının kalbini çalacak.

Haute Couture tasarım ile gecelik ve ev giyimi birleştiren İpek Kıramer, sade ve zarif tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Hamile koleksiyonuyla fonksiyonel tasarımlar da yaratan Kıramer, bu sezon In&Out serisi ile pijamaya bakışımızı değiştiriyor. Bu serinin ürünlerini hem dışarda hem de evinizde giyebilirsiniz.

Fidan Alakbarlı tarafından yaratılan Fee Dan markası, bu sezon hardal sarısı, mor ve yeşil renklerine ev sahipliği yapıyor. Uzak Doğu’nun oryantal desenlerine de yer veren tasarımlar ve kürk montlar koleksiyonun öne çıkan ürünlerinden.

Pastel rengi montlar ve renk renk kürklerle öne çıkan bu marka, Nihal Topaloğlu tarafından yaratıldı. Kısadan uzuna pek çok montun bulunduğu bu koleksiyon kış mevsiminin ağırlığını ortadan kaldırıyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler