MODA - TASARIMCILAR Erkek moda haftasından 3 büyük isim Milano Erkek Moda Haftası'nı geride bırakırken en çok konuşulan ve en önemli üç defileyi sizler için yakından inceledik. 17 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
20.06.2017
Banner

Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlanan koleksiyonun misafir sanatçısı bu yıl Sue Tilley oldu. Sue Tilley tarafından tasarlanan illüstrasyonlar koleksiyonda seçili parçalar ve aksesuarlarda yer aldı. Bej, kum kahvesi, yeşil ve küçük pembe dokunuşlarla Fendi erkek koleksiyonu renk paletinde doğanın kendisinden esinlendi. 

Prada önümüzdeki sezon için artırılmış gerçeklik konusundan esinlenmiş. Miuccia Prada kuliste koleksiyon için şu sözleri söylüyor: “İki farklı dünyada yaşıyoruz. Bir tarafta sanal dünya diğer tarafta gerçek dünya… Hayatımızı durmadan internet tarafından müdahaleye uğruyor ve parçalanıyor.” Tasarımcının bu duyguya verdiği tepki sanal gerçekliğin aksine olabildiğince sade ve el yapımı parçalar üretmek olmuş.

Versace’nin hedefinde artık milenyal kuşağı var. “Günümüz enerjisiyle evine geri döndü” diyen Donatella Versace ikonik Versace logosunu güncelleyerek tişörtlerde kaşımıza çıkarıyor. Özellikle ipek kumaştan dökümlü parçaların dikkat çektiği koleksiyonda sıkça Medusa baskısına rastlıyoruz. Biker ceketler ve paraşüt pantolonlar sezondan olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler