MODA - STİL ÖNERİLERİ Zamana meydan okuyan 5 cool spor ayakkabı Modanın şıklık kalıpları yıkıldığından beri artık sokak stilinde öne çıkan, bir kadını üstüne en şık elbiseyi bile giyse cool gösterebilen tek bir ayakkabı modeli var: spor ayakkabılar! Listemizde son dönemde trend olan şık ve spor her tarz kombine eşlik eden 5 spor ayakkabı modeli var. 37 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
25.08.2016
Banner

Kaykaycı ayakkabısı olarak üretilen Vans’lar son dönemlerde özellikle Nintendo gibi iş birlikleri ile öne çıkarak adeta tüm kadınların gönlünü fethedecek modeller üretti. Cupcake’li, çilekli, hamburgerli modeller renkleri ile göz alıyor. En cool ve sade kıyafetinize bile başka bir hava katabilir. 

Rihanna’nın kreatif direktörlüğünde yükselişe geçen Puma da trend bir spor marka haline dönüştü. Yine aynı şekilde Rihanna’nın ortaya çıkardığı Creeper model ayakkabılar da son dönemlerin en çok tercih edilen ayakkabılarından.

Yıllardır kült haline gelmiş belki de modanın en değişmez aksesuarlarından olan Nike Air Max ailesi de her sene yeni renk ve desen seçenekleri ile moda severlerle buluşuyor. AirForce, AirMax, AirMax 90 gibi pek çok farklı modelde olan bu seriden hangi ayakkabıyı alırsanız alın şık kıyafetlerle bile sokakta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Adidas Originals ailesinin iki büyük isminden biri de Superstar’dan sonra Stan Smith… Uzun bir dönem Superstar tutkunluğu yaşayan moda dünyasında birkaç sezondur ise Stan Smith modeli çok revaçta. Moda haftaları sürecinde bile sokak modasında en çok karşımıza çıkan ayakkabı Stan Smith oldu. 

Yılların eskitemediği güzellik adeta… Lise çağımızda büyük heveslerle aldığımız o Converse’lerin bir gün trend olacağını bilebilir miydik? Onun cool ve serseri havası bazı kombinleri çok iyi tamamlıyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler