MODA - STİL ÖNERİLERİ Bahara sportif bir başlangıç için kombin önerileri Bu hafta enerjinizi son dönemin en favori parçalarından olan ve uzun süre etkisini göreceğimiz rengarenk Puma Suede Hearts ayakkabılarını spor-şık parçalarla kombinleyerek yükseltiyoruz! 40 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.03.2017
Banner

Puma'nın 'Bu Sensin' kampanyasından ilham alarak en rahat halini yansıtan bir o kadar şık parçaları günlük stiline uyarlıyoruz. Hem şık hem abartısız bir kombin arayanlar gri renkte dar bir eteği rengarenk bir spor ceketle kombinleyebilir.

 

Üst, Ceket, Etek, Çanta ve Ayakkabı-Puma

Puma'nın kampanya yüzü Neslihan Atagül, "Hissettiğim gibi giyiniyorum" diyor. Renkleri karıştırmaktan, cesur kararlar almaktan korkmayın.

Tişört, Alt, Çanta ve Ayakkabı-Puma

Ayakkabıları hem süet oluşu hem de kalın bağcıkları ve kalıbı ile oldukça zarif gözüktükleri için günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tip renkli ve oldukça kendini gösteren tonda ve dokuda olan ayakkabıları baştan aşağıya siyah giyinerek daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz.

Tişört, Ceket, Çanta, Etek, Ayakkabı-Puma

Sportif ve feminen şıklığı bir araya getiren koleksiyon kadınların gücünü ve farklılığını destekleyen “Bu Sensin” sloganını daha yüksek sesle söylemeye devam ediyor. ‘Kendin olmak için sen ol. #BuSensin’ mesajına sadık kalan yeni kampanya fotoğraflarında, Neslihan Atagül Doğulu en doğal, en samimi haliyle görüntüleniyor.

Ürünleri tüm PUMA mağazaları ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz! Size en yakın PUMA Mağazası için tıklayın

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler