MODA - STİL ÖNERİLERİ Alışveriş listenize eklemeniz gereken 6 trend Her sezon pek çok farklı trend ortaya çıksa da kimileri gelip geçici trendler olarak kayboluyor. Bazı trendler ise zamansız parçalar arasına girebiliyor. Dolabınızda mutlaka olması gereken, zamansız, saklayabileceğiniz ve yatırım niteliği taşıyan sezonun öne çıkan trendleri ise işte burada: 12 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
23.03.2016
Banner

Seneler geçse de her daim kullanabileceğiniz ve her giydiğinizde sizi şık ve farklı gösterebilecek parçaların başında omzu açık bluzlar, elbiseler geliyor. 

Bomber ceketler ara ara hayatımızdan kaybolsa da yıllar içerisinde tekrar etkisini göstereceği kesin. Tekrar trend olmasalar dahi pek çok kombininizde rahatlıkla kullanmaya devam edeceğiniz parçalardan biri de bomber ceketler.

Özellikle yazın kot şortlarda bir detay olarak ortaya çıkan yırtık uçlu kotlar zamansız parçalar arasına çoktan girdi. Kışın da aynı şekilde kesik uçlu kot pantolonlar oldukça revaçta olmaya devam edecek.

Hafif dizden aşağısı bol kesim inen ve genellikle bileği açıkta bırakacak şekilde kısa bitişi olan bu pantolonlar zarif ve asil duruşları ile bir kadının dolabında olmazsa olmazlarından…

Bu sezon özellikle kol kısımlarında fırfırlı detaylar oldukça trend. Ancak fırfırlı bir bluz sizi her zaman özel bir yemeğe ya da davete giderken kurtarmaya hazır olarak dolabınızda bekleyebilir. Mutlaka edinmekte fayda var. 

Askılı bir elbise bahar ve yaz dönemlerinde her zaman kurtarıcınız olacak parçalardandır. Üzerine bazen ceket, bazen dökümlü kazak giyerek farklı stillerde kombinleyebilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler