GÜZELLİK - SAÇ Yaz gelinlerine özel 5 saç trendi Büyük güne sayılı günler kaldı. Gelinliğiniz hazır. Peki ya saçınıza karar verdiniz mi? Yaz gelinlerine özel 2016 saç trendlerini derledik. Bakalım sizin seçiminiz hangisi olacak. 41 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
22.05.2016
Banner

Her ne kadar salaş ve bohem topuzlar hala popülerliğini korusa da bu yıl gelin saç modellerinden tepeden toplanan balerin topuzları yükselen bir trend oldu. Özellikle straplez ya da düşük omuzlu gelinliklerde bir hayli asil bir görünüm yaratabilir. İster sımsıkı tepeden toplayın, ya da ufak dokunuşlarla karakterinizi yansıtın.

Daha doğallıktan yana gelin adayları, bu yılın trendlerinden doğal dalgalara bayılacak. Var ile yok arası bu doğal dalgalar özellikle kır düğünleri için uygun bir seçenek olabilir. Saçınızı bir kenarından taşlı bir tokayla tutturarak da doğallık ve şıklık arasındaki dengeyi rahatça kurabilirsiniz.

Çiçek taçlar yine bu yıl bohem ruhlu gelinler için geri döndü. Eğer klasik duvaklar size göre değilse mutlaka bu taçlara bir şans verin. Üstelik bu sene daha da büyük modelleri bir hayli popüler. İster açık bıraktığınız saçınızda kullanın ister örgü topuzlarınızda….

Romantik bir görünüm için bu yıl yine örgü modeller ön planda. Örgünüzün arasında kullanacağınız taşlar ya da çiçeklerle farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Zarif bir görünüm için bu yılın trendi minik ve sade topuzlar dikkat çekiyor. İster hafif yana doğru ister yine örgülü… Tercih size kalmış. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler