GÜZELLİK - PARFÜM Yeni yıla yeni parfüm önerileri 2018'e hazırlanırken hem hediye önerisi olarak hem de kendi için bir parfüm arayışında olanlar için yeni çıkan ya da yenilenen parfümleri derledik. 14 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
19.12.2017
Banner

İlk bakışta sizi şişesiyle büyüleyecek bu parfümde portakal çiçeği pralin notaları ile birleşiyor. 

Yenilenen Miss Dior’da en dikkat çekici kokular Türk Şam gülü ve Grasse gülünün karışımı oluyor. Ardından gelen notalar arasında kan portakalı, mandalina, kızılçam bergamotu ve limon parfüme taze, genç bir ferahlık katıyor. 

Kampanyasında Emilia Clake’ın yer aldığı yenilenen The One hem pudramsı hem de taze bir koku olmasıyla dikkat çekiyor. En üst notada dikkat çeken beyaz zambağa İtalyan bergamotu, mandalina esansları, ipeksi liçi ve tatlı beyaz şeftalinin çiçekleri eşlik ediyor.

Teninizde kalan paçuli, portakal çiçeği ve badem sütü kokusuyla yumuşacık bir etki bırakan parfüm, en çok şişe tasarımıyla en özel hediye unvanını hak ediyor.

Kreatif Direktör Alessandro Michele’nin  önderliğinde hazırlanan ilk parfüm Bloom, doğal tuberoz özü ve yasemin notaları ile etkiliyor. Kadınsı, çiçeksi ve hafif pudramsı parfüm minimal şişe tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Yoğun zencefil ve sandal ağacı kokularının yer aldığı tam bir kış kokusuna ne dersiniz? Kokuyu hazırlayan parfümör, güçlü, özgür ve cesur kadınlardan ilham alarak parfümü ve şişesinin tasarlamış. 

Bembeyaz şişesinde oryantal kokuları bir araya getiren parfüm, vanilya ve yasemin notaları ile odunsu bir koku olarak kendinden söz ettiriyor. 

Moda dünyasında sıra dışı tasarımları ile bilinen Gaultier tam da namına yakışır ‘Scandal’ adlı bir parfümle bu yıl karşımıza çıktı. Belirgin şekilde gardenya ve kan portakalı kokan balımsı, taze koku paçuli ve karamel ile birleşiyor.

Victoria’s Secret modellerinin aşk hikayeleri Love’a ilham verdi. Temiz hava, yeni açan taze ardıç ve kayısı çiçekleri parfümde öne çıkan kokular.

Ahududulu kokusuyla meyvemsi ve şekerli bir hava estiren parfümün alt notalarında vanilya ve misk bulunuyor

Karıştırılabilen iki farklı parfümden oluşan Eve Duet, ışıltılı ve canlandırıcı çiçeksi meyvemsi kokusuyla Radiant’ı,  odunsu çiçeksi parfüm Sensual ile bir araya getirerek, farklı kombinasyonların kapısını açıyor. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler