MODA - ÜNLÜLER Tony gecesinden stil takibi 72’nci Tony Ödülleri dün gece New York’ta sahiplerini buldu. Bu büyük organizasyonda Broadway’in en iyileri ödül aldı. Birçok ünlü ismin katıldığı geceden öne çıkan stilleri sizin için inceledik. 12 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
11.06.2018
Banner

Ünlü aktris, metalik Versace tulumuyla fütüristik bir etki yarattı. Washington, bu dikkat çekici görünümünü sadece saç ve makyajıyla dengelemiş. 

Rachel Brosnahan, payetlere kırmızı halıda ışıl ışıl parıldıyan çiçek desenli Dolce&Gabbana imzalı bir elbise tercih etti. Borsnahan, hareketli elbisesini uçuk pembe bir ruj ve doğal saç topuzu ile tamamlamış. 

Carey Mulligan da gecede çiçek desenli bir elbise tercih edenler arasında yer aldı. Giambattista Valli tasarımı elbise pembe üzerine sarı çiçek desenleri ile romantik bir etki yaratmış.

Melissa Benoist ise nude saten elbise taze bir görünüme imza atmış. Askılı elbisesini yarım topladığı saçları ile tamamlamış.

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Claire Danes, fırfırlı katlarda oluşan Valentino elbisesi ile geceye katıldı. Ünlü oyuncu mavi gözlerini siyah eyeliner'lı makyajıyla ön plana çıkarmış.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler