GÜZELLİK - MAKYAJ Blake Lively'nin makyaj sırları Kırmızı halıda ve katıldığı etkinliklerde göz kamaştırıcı elbiselerle görmeye alıştığımız Blake Lively günlük makyaj rutinini anlattı. 25 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
28.06.2016
Banner
Getty Images Turkey

Blake Lively, vizyona giren yeni filmi The Shallows ile gündemdeki yerini koruyor. Ünlü oyuncu, günlük makyaj rutinine dair ipuçları paylaştı.

Kırmızı halıda göz kamaştıran güzelliğiyle kendinden bahsettiren Lively, günlük rutininin beş dakikadan daha fazla sürmediğini söyledi. Her gün muhakkak güneş kremi ve renkli nemlendirici sürdüğünü söyleyen güzel oyuncu, genellikle başka bir şey sürmediğini belirtti. Her zaman çantasında bir ruj taşıyarak istediği zaman görünümüne renk katmaktan hoşlanan Lively, zaman zaman da allığını hem yanaklarına hem göz kapaklarına ve burnunun üstüne sürerek cildine doğal bir görünüm kazandırdığını ifade etti.

Vogue dergisinde yer alan haberde Lively, gün içinde kolayca sönen saçları için saçlarının dip kısımlarını canlandırmayı sevdiğini açıkladı. Bunu genellikle düz bir tarak yerine büyük ve yumuşak bir fırça ile yapmayı tercih ettiğini belirtti. Ayrıca saçlarını doğal bir görünümde kullanmaktan hoşlandığını da sözlerine ekledi.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler