YAŞAM - KEŞİF
Tasarım ve kahve Santral Dükkan'da buluştu Galata’dan alışkın olduğumuz ve çok sevdiğimiz Santral Dükkan samimi dekorasyonuyla artık yepyeni adresi Kalamış’ta!
Bağdat Caddesi’nin gürültüsünden uzaklaşıp, sakin bir sokakta yemyeşil bir bahçe içinde evinizde gibi hissetmek istiyorsanız Santral Dükkan’a mutlaka uğramalısınız.
Banner

Hem hayvansever hem de müzikle iç içe olan bu mekanda, hafta sonlarıda caz brunch’ları düzenleniyor. Börekten pankeke kadar birçok alternatifin bulunduğu kahvaltıları, salata çeşitleri ve sandviçleri ile öne çıkan Santral Dükkan’da denenmesi gerekenlerin başını lazanya çekiyor. Zencefilli ve naneli ev yapımı limonatanın yanına böğürtlenli cheesecake tatlı alternatifi arayanlar için oldukça lezzetli bir ikili oluyor.

İçeride bir sürü farklı tasarımcının ürünü satılıyor, takılar, yastıklar, defterler derken kendinizi kaybediyorsunuz; her şey o kadar zevkli ki... Sadehane’nin takıları, Touline Ceramics’in seramikleri, Katzze Design’ın tasarım ürünleri benim favorilerim arasına girdi.

Hem keyifli bir kahve molası hem de birbirinden özel ürünleri bir arada bulmak için, Santral Dükkan’a uğramanızı öneriyorum.

Fenerbahçe Mahallesi, Erguvan Sokak 17/A, 34726 Kadıköy/İstanbul
Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki