GÜZELLİK - MAKYAJ Sonbahar makyajında metalik fırtına Bu sonbahar/kış sezonunun en öne çıkan makyaj trendi şüphesiz metalik görünümler oldu. Bu iddialı trendi uygulamaya cesaret edemiyorsanız kolay bir başlangıç olarak gözlerinizden başlayabilirsiniz. İhtiyacınıza göre metalik farları bu yazıda keşfedebilirsiniz. 0 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
02.11.2017
Banner

Kiko'nun 20'nci yıldönümü için hazırladığı kapsül koleksiyonda dikkat çeken sıvı metalik farlar, uygulanması kolay olmasıyla dikkat çekiyor. Farklı tonları birbiriyle karıştırarak dramatik bir etki yaratabilirsiniz.

Işıltı ve parlak sedefler içeren bu sıvı far serisi yoğun bir şekilde göz kapaklarını nemlendirir, hafif yapısıyla göz kapaklarında ağırlık yapmaz. Doğru uygulama için kuruyana kadar göz kapaklarınızı kapalı tutmayı unutmayın!

Hem far olarak hem de ruj olarak kullanılan bu çok amaçlı ürün Dior'un yeni sonbahar koleksiyonundan. Göz kapaklarına krom etkisi ile hafif bir perde renk bırakmak için Metalizer'i parmağınızla uygulayın. Dudakların tamamına veya kontrastla oynamak için ruj üzerine dokunarak uygulayın.

Sıvı farlar yerine bildiğinden şaşmayan, her zaman toz far tercih edenler için ise Max Factor'ın içinde ışıltılı tonlar içeren bu paletini seçtik. Açıktan koyuya mat ve parlak tonların yer aldığı palet far, içerdiği yüksek pigmentlerle ipeksi bir dokunuş sunuyor. 

Sonbahar koleksiyonunda yer alan metalik farlar kalıcılığı dikkat çekiyor. Gümüş ve koyu yeşil tonlarında bulunan farlarla gözlerinizi belirginleştirebilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler