GÜZELLİK - CİLT BAKIMI Koyu halkalarla savaşan 6 göz altı kremi İş stresi, az uyku, bilgisayar karşısında çok fazla vakit geçirmek gibi pek çok sebepten dolayı göz altlarımız mor görünebilir ya da koyu halkalar oluşabilir. İşte bu yazıda koyu halkalarla savaşan en iyi kremleri derledik! 3 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.07.2018
Banner

Yoğun formüllü krem, gözaltı bölgesindeki deriyi güçlendirir. Buradaki şişkinliği indirir ve ince çizgilerin oluşumunu engeller. Metal uçlu uygulama çubuğunu dolapta tuttuğunuzda ise gözaltı morlukları ile kolayca savaşabilirsiniz.

 

Concealer’dan hemen önce sürün, gözaltı bölgenizi anında aydınlatsın. Eğer daha fazla zamanının varsa maske olarak kalın bir tabaka halinde uygulayın ve 10 dakika bekletin. Soğuk başlığıyla yorgun görünümü azaltır, içeriğindeki çiçek özüyle gözaltını aydınlatır.

 

Kafein içeren bu krem göz çevrenizde ihtiyacınız olan dolaşımı hızlandıracaktır. Bu sayede, şişkinlik, koyu halkalara veda edebilirsiniz.

 

İçeriğindeki C vitamini ve hyalüronik asit birlikte çalışarak gözaltı bölgesindeki hücrelerin sağlıklı çalışmasını destekliyor. Aynı anda oluşan çizgilerle savaşıyor ve koyu halkaları yok ediyor.

 

Gözaltını yoğun bir şekilde nemlendiren krem, şişliği alarak bölgeyi rahatlatıyor.

 

Göz çevresini sıkılaştıran ve aydınlatan serum koyu halkaları yok ediyor. Yine metal uçlu uygulama çubuğu sıcak yaz günleri için ideal!

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler