GÜZELLİK - MAKYAJ Gucci'den makyaj koleksiyonu mu geliyor? Gucci'nin yeni hayata geçirdiği güzellik Instagram hesabı @guccibeauty, markanın parfümün yanı sıra gelecekte bir makyaj koleksiyonu çıkaracağı iddialarını başlattı. 44 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
20.09.2018
Banner

Gucci, parfümlerle birlikte güzellik alanındaki yeni atılımlarına, defilelerinde yer alan güzellik detaylarına, sanata ve yeteneklerle gerçekleştirdiği özel iş birliklerine yer vereceği bir platform olarak konumlandırdığı @guccibeauty hesabını yayına aldı.

Kreatif Direktör Alessandro Michele’nin güzellik vizyonunda yola çıkan @guccibeauty, ilk gönderilerini farklı tarih, etnisite, kültür ve coğrafyadan beslenen bir dizi sanat eserinden seçti. Bunlar arasında; 2000 yıl önce yapılmasına rağmen adeta canlı gibi görünen Mısır portrelerinden Elizabeth dönemi İngiltere’sinin asil suretlerine ve çağdaş Afrikalı-Amerikalı bir ressamın fırçasından çıkma bir afro saç tasviri de yer alıyor.

Gucci, yeni parfümlerinin de buradan duyurulacağını belirtiyor. Ancak markanın yeni bir makyaj koleksiyonu çıkartacağı da beklentiler arasında yer alıyor. Gucci, son olarak 2014 yılında Pat McGrath ile birlikte bir makyaj koleksiyonu çıkarmıştı. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler