MODA - DÜĞÜN Yaz düğünlerine özel elbise önerileri Düğünde giyeceğiniz elbise, düğünün tarzına, hangi vücut tipine sahip olduğunuza, düğün mekanına, hava durumuna, trendlere göre çeşitlilik gösterir. İşte bu yaz düğünler için size fikir verecek stiller... 7 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
27.06.2018
Banner

Özellikle kır düğününe katılacaksanız  ağır gece elbiselerinden kaçınmalısınız. Onun yerine uçuş uçuş, ince kumaşlardan hazırlanan çiçekli elbiseler çok daha doğru olacaktır. Doğayı anımsatan çiçek motifleri, asimetrik kesim ile zarif yırtmaçlara eşlik eden uzun elbiseler mekana uygun tercihlerdir. Fazla yüksek topuklu ayakkabı tercihinde bulunmamak, özellikle taş yürüme yolu bulunmayan mekanlarda daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

 

Sıcak bir yaz akşamı, güzel müzikler eşliğinde, havuz başında gerçekleşecek şık bir düğüne katılacaksanız tercihinizi asimetrik kesim kısa, midi boy şifon elbiselerden yana yapmanı öneririz. Bacaklarınızı ortaya çıkarabileceğiniz modellerle stilinizi yansıtabileceğiniz gibi hafif kumaşı sayesinde de düğün mekanında rahat rahat dans edebilirsiniz!

 

Zarif bir görünüme vurgu yapacak, tamamı  payetlerden oluşan, dekolteli ve midi veya maksi bir elbise seçebilirsiniz. Bu stilde makyajınızı abartmamakta fayda var.

 

Şık balo salonuna sahip bir otelde gerçekleşen düğüne tüm zarafetinizle katılmak için yapmanız gereken, ortamın ağırlığına uygun elbise tercihinde bulunmak olacak. Özellikle yakın bir akrabanın düğününe katılıyorsanız, gösterişli ve ışıltılı modellere yönelebilirsiniz.

 

Düğünlerin vazgeçilmez stillerinden... Bel kıvrımı belli belirsiz olan dikdörtgen vücut formunda, omuzlar ne kadar ön plana çıkarsa bel de o kadar ince görünür. Straplez yakada kollar ve boyun açıkta kaldığı için özellikle biçimli kollarla çok daha güzel durur. Güzel bir kolye ile de taçlandırmayı unutmayın.

 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler