GÜZELLİK - CİLT BAKIMI BT Ekip seçti: Yüz maskeleri BT Ekip bu kez sonbahar ve kışa hazırlanırken cildini nasıl koruduğunun sırlarını paylaşıyor. İlk sırada yüz maskeleri var. Bakalım aralarında sizin de sevdikleriniz var mı? 49 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
22.09.2017
Banner

Gravity Mud gerçekten anında etki gösteren güçlü bir formüle sahip. Deriyi güçlendirmesine, sıkılaştırıyormasına ve renklendirmesine yardımcı oluyor. Haftada bir kez cildinizi şımartabilirsiniz!

 

Hoş kokusu ve yoğun nemlendirici özellikleri sayesinde sonbahar ve kış aylarında çok kuru hissettiğinizde cildinizin rahatlamasına yardımcı oluyor.

Eğer tıkalı gözeneklerden şikayetçiyseniz aradığınız maskeyi bulduk. Paraben ve mineral yağlar içermeyen formülüyle gözenekleriniz temizliyor ve şehir yaşamından kirlenen cildinizi arındırıyor. 

Tüm cilt tipleri için geliştirilen bu özel maskenin içeriğinde ise detoks etkili ve arındırıcı özelliğe sahip sarı kil kullanılmış. Cildi anında canlandırıyor ve cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Gece yatmadan önce yüzünüze sürün ve sabah yumuşacık bir ciltle uyanın. Özellikle kış aylarında çok kolay kuruyan ciltler tercih edebilir. Günlük kullanıma da uygun.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler