MODA - ALIŞ - VERİŞ Swarovski'den ışıltılı aşk Swarovski, Sevgililer Günü kampanyasında Chiara Ferragni ve nişanlısı Fedez, Malaika Firth ve Nate Gill gibi gerçek hayattaki çiftleri ve marka elçisi Karlie Kloss's yer verdi. 34 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
05.01.2018
Banner

Swarovski, Sevgililer Günü koleksiyonu için canlı ve cesur tasarımlar seçiyor böylece her bir tarza her zamana hitap ediyor. 

Kampanya, Chiara Ferragni ve nişanlısı Fedez, Malaika Firth ve Nate Gill gibi gerçek hayattaki çiftleri barındırıyor. Marka elçisi Karlie Kloss ise 2017 Sevgililer Günü kampanyasının devamı olarak İspanyol erkek model Andrés Velencoso ile çekimlere katıldı.

Bu tarz sahibi çift, "Love me, love me knot" konseptini oyuncu bir enerjiyle yansıtıyor. New York'ta çekilen kampanya, Swarovski'nin cesur ruhunu yansıtıyor ayrıca çok yönlü çiftlerin tarzını göz önünde bulundurarak ışıltının herkes için olduğunu vurguluyor.

Yeni Lifelong ailesi sonsuz sevgiyi simgeleyen düğüm motifiyle dikkat çekerken, yeni Lovely serisi ise ışıltılı bir aşka ayna tutuyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler