EN ÇOK
OKUNAN
YAŞAM - EV

Her evde olması gereken pratik mutfak aletleri

Mutfakta hem eğlenceli hem de verimli zaman geçirmenizi sağlayacak olan pratik mutfak aletlerini bir araya getirdik...

profil
BT Ekip
02.10.2020
Her evde olması gereken pratik mutfak aletleri

Her mutfağın olmazsa olmazı çözüm ortaklarını bu adreste bulabilirsiniz. Özellikle de gıdalarınızı sağlıklı bir şekilde taze tutan saklama kapları ve pratik doğrama, rendeleme sunan gereçler. OXO 'nun Greensaver Saklama Kapları, hava sızdırmayı engelleyen contalar ile tasarlanmış, pazarlardan ve marketlerden aldığımız sebze ve meyvelerin zamanından önce tazeliğini yitimesini engelliyor ve tazelik süresini alışılagelmiş saklama kaplarına göre % 25 uzatıyor. Keskin paslanmaz çelik gövdesi ile pratik şekilde rendeleme yapma imkanı sağlayan El Rendesi, dört taraflı kullanıma sahip Saklama Kaplı Rende ve Good Grips Mini Rende ve Dilim Seti'ni de mutlaka inceleyin. Bu pratik rendeler ile yemeklerinizi birkaç dakika içinde hazırlayabiliyorsunuz, üstelik elleriniz de kokmuyor! Ayrıca kakao, pudra şekeri serpme aleti ile tatlılara adeta bir şef gibi dokunuş yaparken, OXO Good Grips serisinin popüler ve patentli ürünlerinden Salad Salata Kurutacağı ile yeşilliklerin tadını ortaya çıkaran salatalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 


Keyifli bir mutfak deneyimi yaşatmak için oldukça kolaylık sağlayan Alix Süzgeç, meyveden sebzeye birçok yiyeceği minimum eforla yıkamanıza yardımcı oluyor.  Ayrıca farklı boylarda saklama kaplarıyla yiyeceklerinizi rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.


Sebze süzgecinden un eleğine, sarımsak eziciden sofra temizleme fırçasına kadar birçok pratik ürünü bulabilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.


Pratik ürünleriyle ünlü Tchibo'da, sos ve baharat yardımcısı, kavun, avokado ya da kivi meyvelerinin etli kısımlarını çıkarmak için ideal olan soyucu, yemek taşıma kabı, borcam ölçü kabı gibi ürünleri bulabilirsiniz.


Meyve suları ile doldurup kendi meyve buzlarınızı yaratabileceğiniz buzluklar, mutfak tartısı, dar ağızlı şişelerin bile içini temizleyebileceğiniz fırça gibi ürünler ile mutfakta hem verimli hem de eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca IKEA'daki çok çeşitli ölçü ve renklerde bulunan saklama kapları ve kavanozlar sayesinde yiyeceklerinizi uzun süre bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Şeffaf kapakları sayesinde çekmecenin içindeyken bile içini görebileceğiniz IKEA 365+ serisine ait saklama kaplarını ayrıca bambu, cam veya plastikten üretilen kapaklarla tamamlayabilir, dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Hayat kolaylaştıran 4 pratik bilgi


Önceki ve Sonraki
Haberler