EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

2020 Kış saç kesim trendleri

2020 kış aylarının trend saç modelleri neler? Lucky Brides ekibinden Başak Sülya bilgi verdi.

profil
Lucky Brides
20.01.2020
2020 Kış saç kesim trendleri

Geçen sezon güzellik dünyasında bomba etkisi yaratan XXL saçlar bu sene de güzellik sahnesini terk etmedi. Güzellik tahtına oturan rapunzel saç hareketinin başını stil ikonu Eda Taşpınar çekiyor.


New York Moda Haftası'nda saçlarını omuz hizasında kestiren Jenner, tek boy saçın coolluğunu kanıtladı. Jenner'ın 90'lardan ilham aldığı cool bob'u ise bu sezonun joker kesimi olma konusunda iddialı! Bu modaya uyan sosyetik güzel Yasemin Özilhan da çok iyi taşıyor.


Geçen sezon her formuyla kabul gören kahkül, bu sezon daha seçici! En dikkat çekici kahkül modellerinden biri ise gözle buluşan uzun kahküller. Aslı Enver’in naif ifadesinin gizli anahtarı olan kahkülleri, uzun saçlılar için cool bir opsiyon.


Sezonun diğer popüler kahkül modeli ise Bardot'dan ilham alan perçem. Şeyma subaşının ortadan ikiye ayrılmış, uzun perçemi 60'ların ikonunu akla getirirken, saçın havalı duruşunu sağlıyor. 


Uzun saçlar yükselişe geçse de kısa saçların havası bir trend'den daha fazlasını sunuyor. Sezonun en romantik kesimi de ayşe Arman’ın  asimetrik kütü oluyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler