GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Cilt lekeleri için doğal alternatif

Özellikle yaz aylarında artan cilt lekeleri için aydınlatıcı ve leke giderici bir çözüm arıyorsanız doğal malzemelerden güç alan bu serumu inceleyebilirsiniz...

profil
BT Ekip
22.06.2020
Cilt lekeleri için doğal alternatif

Ayvalık’ın büyüleyici bahçelerinden yola çıkan doğal cilt bakım ürünleri markası Misbahçe, cilt lekeleri için doğanın gücünden faydalandığı inovatif bir ürün ortaya çıkardı. Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre %100 bitkisel aktifleri sabit ve aromatik yağlarla bir araya getirerek cilt lekelerini aydınlatıyor, canlı ve sağlıklı bir cilt vadediyor. Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre, koyu lekelerde %52’ye kadar melanin miktarını azaltıyor, hiperpigmentasyonu elimine ediyor. Gücünü içeriğindeki yüksek teknoloji ile elde edilen Hatmi, Meyan Kökü ve Pirinç Kepeği aktiflerinden alan ürün renk tonunu beyazlatıyor, aydınlatıyor ve cildinizin ışığını ortaya çıkarıyor. Formülde aktif içeriklerin yanı sıra lekelere karşı etkisiyle bilinen Havuç Tohumu, Vetiver, Bergamot, Sandal Ağacı ve Itır, Gül gibi lekelere karşı etkili uçucu yağlar bulunuyor. 

Daha yoğun bir etki için öncesinde Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu’nu temiz cilde spreyleyerek Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre’nin emilimini ve etkisini artırmanız tavsiye ediliyor. 

Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre'nin formülünde yer alan 5 aktif içeriği keşfedin:

Hatmi Özü:
İçerdiği müsilaj adlı maddeden dolayı susuz ve nemini kaybetmiş ciltleri canlandırarak daha sağlıklı bir cilt görünümünü destekler. Kızarıklık ve gerginliği alarak ipeksi ve pürüzsüz bir bitiş sağlar.

Hibiskus: 
Çarpıcı güzelliği ve olağanüstü parlak rengiyle göz zevkinizi doyurmasının yanı sıra Hibiskus özünün içerdiği C vitamini sayesinde de vücudun kolajen üretimi desteklenir ve ciltte sıkılaşmaya destek sağlar.

Meyan Kökü: 
Hiperpigmentasyonu azaltarak elektromanyetik dalgalar ve ultrasound metoduyla aktive edilip oksitlenme olmaksızın Aydınlatıcı&Leke Karşıtı Konsantre’ye entegre edilir.

Koyu lekelerde %52’ye kadar melanin miktarını azaltır, leke karşıtı etkili bir bakım sağlar.

Skualan:
Cildin sebumunda doğal olarak bulunan fakat yaşlandıkça üretimi azalan bu madde cildin en alt katmanı olan dermise kadar ulaşarak nemini artırır, cildin daha canlı, dolgun, parlak ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

İpeksi yumuşaklığı ciltte uzun süre korurken donuk ve mat cildi aydınlatır ve parlatır. UV hasarı ve hiperpigmentasyona karşı savaşarak daha eşit tonda bir cilt için bakım yapar.

Pirinç Kepeği Özü: 

2000 yılı aşkın bir süredir Asya'da cilt bakımında tercih edilen en favori içeriklerden olan pirinç kepeği özü üçlü bir antioksidan olma özelliğiyle cildi serbest radikallerin zararlı etkilerinden korunmasına katkıda bulunur. Cilt yüzeyi ve alt katmanlarını koruyarak cildin deforme olmasını engellemeye yardımcı olur.

Önceki ve Sonraki
Haberler