MODA - ÜNLÜLER

Efsanevi film sahnelerine Karlie Kloss yorumu

Swarovski yeni reklam kampanyasında unutulmaz filmleri Karlie Kloss eşliğinde ziyaret ediyor.

profil
BT Ekip
28.03.2017
Efsanevi film sahnelerine Karlie Kloss yorumu

"Erkekler Sarışın Sever" filminde Marilyn Monroe’nun pembe bir elbise ve göz kamaştırıcı mücevherler içerisinde söylediği Diamonds Are a Girl’s Best Friend şarkısını hatırlamayan yoktur. "Breakfast at Tiffany’s" filminin açılış sahnesinde Audrey Hepburn’ün canlandırdığı karakterin küçük siyah elbisesiyle mücevherci dükkanının vitrininden baktığı sahneyi unutan var mı?

Swarovski bu efsanevi film sahnelerini başrolünde marka elçisi Karlie Kloss’un yer aldığı bir dizi filmle yeniden hayal ediyor. "Erkekler Sarışın Sever" filminden esinlenen sahnede Karlie Kloss’u ışıltılı hediyeler ve pembe kalplerle dolup taşan modern bir romantizm anında görüyoruz. Audrey Hepburn’ü canlandırırken de Kloss, filmdeki karakterle özdeşleşen küçük siyah elbiseyle kombinlediği arşiv tasarımlardan Enlace inci kolyeyi Iconic Swan küpe gömlekleri gibi modern parçalarla tamamlayarak Hepburn’ün tarzına çağdaş bir vurgu katıyor. Vitrine dalgın dalgın bakarken kendini mağazanın içerisinde bulan karakterimiz keyifli bir alışveriş deneyimi yaşıyor.

Senaryo gereği Kloss selfie’ler çekiyor ve kameraya göz kırparak bu unutulmaz sahneleri cesur ve karşı konulmaz esprili tarzıyla modernleştiriyor

 

Önceki ve Sonraki
Haberler