H&M'den en büyük zaferlere
H&M’in yeni spor kampanyası For Every Victory (Her Zafer İçin) için hazırlanan film sporun gücünü ve kendine inanmanın insanın hayatını nasıl değiştireceğini anlatıyor. Filmde, olimpik madalya sahibi ve gerçek kimliğine sahip çıkarak bir çok insana ilham olan Caitlyn Jenner rol alıyor.

Caitlyn Jenner kampanya ile ilgili ‘’Sporun insanların hayatlarını iyi yönde değiştiren bir gücü olduğuna kalpten inanıyorum. Bu yüzden For Every Victory kampanyasının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum çünkü tüm dünyada insanların kendileri olabilmek için verdikleri mücadele ve cesareti, engelleri aşmak için yaptıklarını anlatıyor.’’ diyor.

Filmde Jenner’ın yanı sıra down sendromunun kendisine engel olmasına izin vermeyen jimnastikçi Chelsea Warner, tek bacağını bir köpekbalığı saldırısında kaybetmiş olmasına rağmen sporunu terketmeyen sörfçü Mike Coots ve tüm önyargılara rağmen boksa olan tutkusunu bırakmayan Namibia Flores yer alıyor. Filmde cinsel yönelim kalıplarına meydan okuyan ragbi takımı King Cross Steelers, tamamı kadınlardan oluşan bir kayak takımı ve profesyonel bir oyuncu olmayı hayal eden Kübalı genç beyzbol oyuncusu Jose Aballi var.

Kampanya filmi aynı adı taşıyan koleksiyonun mağazalarda satışta olacak.

profil
BT Ekip
25.07.2016
Önceki ve Sonraki
Haberler