MODA - ALIŞ - VERİŞ Alışveriş ve eğlenceyi birleştiren adres Boyner Grup’un yeni markası WePublic kapılarını Akmerkez’de açtı. Genç ve dinamik tasarımıyla dikkat çeken mağaza sıra dışı bir alışveriş deneyimi sunuyor.
profil
BT Ekip
08.09.2016
Alışveriş ve eğlenceyi birleştiren adres

Hazırlıkları 2013’te başlayan proje ilmik ilmik işlenerek geçen hafta Akmerkez’de hayat buldu.

WePublic, müşterilerine alışveriş şartı koymadan mağazada keyifli ve özgürce vakit geçirmesini amaçlıyor. Eğlenceli tasarımı da bunun bir kanıtı.

WePublic toplamda dört kattan oluşuyor. Doğanın yansımaları; kadın aksesuar, kozmetik ve çanta katı olarak adlandırılıyor. Pek çok marka seçeneğiyle birlikte farklı fiyatlarıyla herkese hitap etmeyi amaçlayan katta “We Care” alanında hızlı saç ve manikür servisi bulunuyor.

Erkek katının ismi ise “Şehrin Kaotik Sokakları”. Erkeklerin çok yönlü dünyasından esinlenerek dekore edilen katta en çok dikkat çeken bölüm ise “Toys For Big Boys”. Çünkü burada motorsiklet, kask çeşitleri, air drone ve birçok teknolojik ürün bulunuyor.

“Bir Sanatçının Oyun Alanı” tabii ki kadın hazır giyim katı. Lifestyle, Street fashion, classic, designer, abiye, denim, iç giyim ve dış giyim olarak kategorize edilmiş. “We Create” alanı ise müşterilere satın aldıkları uygun ürünere patch, nakış gibi kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Kadın ayakkabı ve home katı size “Bulutların Üzerine Yolculuk” imkanı veriyor. Sebebini ise kata girip tavana bakınca anlayacaksınız.

WePublic’in en heyecan verici yüzü ise 14 metrelik “Wuhuu” kaydırağı. En üst kattan en alt kata yani tam olarak 14 metreyi bir kaydıraktan kayarak inebiliyorsunuz!

Önceki ve Sonraki
Haberler