EĞLENCE - KIRMIZI HALI BAFTA'da Kate Middleton rüzgarı İngiliz Televizyon ve Film Sanatları Akademisi (BAFTA) ödül töreninde "La La Land" filmi 5 dalda ödül kazandı. Törene katılan Cambridge Düşesi Kate Middleton ve eşi Prens Williams gecenin en çok konuşulan isimleri oldu. 46 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.02.2017
Banner

Gecenin en merak edilen ismi Kate Middleton, omuzları düşük beline oturan Alexander McQueen bir elbise tercih etmiş. Zarif çiçek desenleriyle öne çıkan elbisesini saçlarını düşük bir saç topuzuyla tamamlamış. Göz makyajında ise yoğun eyeliner kullanımı dikkat çekiyor. 

Gecede ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü kucaklayan Emma Stone’un tercihi derin göğüs dekolteli taşlarla süslü Chanel Couture elbise oldu. Stone böylesine ihtişamlı bir elbise için saçlarını ıslak bir görünüm vererek arkadan toplamayı tercih etmiş.

Ünlü oyuncu da gecede Alexander McQueen tercih edenlerden, Üst kısmı tamamen nakışlardan oluşan elbiseyi Blunt, tüm zarafetiyle taşımış.

Williams kırmızı halıda Louis Vuitton’dan vazgeçemeyenlerden. Ünlü oyuncu tamamı payetlerle kaplı mini elbisesini siyah bantlı ayakkabıları ile tamamlamış. Her zaman olduğu gibi doğal bir makyaj uygulamış.

Nicole Kidman cesur bir stille karşımızda! Dar kesim, derin göğüs dekolteli elbise Armani Prive imzalı. İhtişamlı mücevherlerle elbisesini hareketlendiren Kidman, saçlarını en doğal haliyle kullanmış.

Game of Thrones dizisinin yıldızı gecede ödül takdim eden isimler arasındaydı. Genç oyuncu Louis Vuitton imzalı elbisesi ile gecenin en beğenilen isimleri arasında girdi.

Victoria’s Secret modeli beyaz saten Alexander Wang imzalı elbisesi ile yaşından daha büyük bir görünüm oluşturmuş. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler