İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (25 Kasım-1 Aralık)

Bu hafta Yay burcunda bir Yeniay meydana geliyor; coşkulu, bereketli ve umut dolu bir haftaya merhaba diyoruz... Gökyüzünde de Venüs ve Jüpiter yani iki iyicil gezegen kavuşumdalar... Bakalım burçları hangi sürprizler bekliyor?

profil
Dolunay Karaca
25.11.2019
Haftalık burç yorumları (25 Kasım-1 Aralık)

Sevgili Koçlar bu hafta 26 Kasım'da Yay burcunda Yeniay meydana geliyor; bu Yeniayla birlikte seyahatler ve uluslararası ilişkiler konusunda yenilikler sizleri bekliyor....Gökyüzünde iki iyicil olan Venüs ve Jüpiter’in de Yay burcunda kavuşmasıyla yeni bir eğitim kapısı, doktora, master gibi yüksek öğrenim konuları gündeminize gelebilir. Eşinizin ailesi veya sizin uzak akrabalarınızla aranızda güzel diyaloglar ve akıcı konuşmalar gerçekleşebilir... Sorunlarınızın çözüleceği sonuç odaklı güzel bir hafta sizleri bekliyor.


Sevgili Boğalar bu haftaki Yeniayla birlikte iş ortaklıkları, birliktelikleri için uygun bir sürece giriyorsunuz... Partneriniz için terfi veya yükselme var...Onun iş başarısı sizleri de mutlu ediyor. Kredi çekmek, borçlarınızı ödemek, para bulmak konularında kolaylıklar sunan bir haftadasınız. Bu hafta ayrıca iki iyicil gezegenin kavuşumuyla birlikte aile içi miras konuları da gündeme gelerek çözülebilir. Aşkta ise tutkulu bir haftadasınız.
 


Sevgili İkizler bu hafta hem Yeniay hem de kavuşumlar tam karşınızda Yay burcunda gerçekleşiyor... Bu süreçte sizler eş, ilişki, flört konularında çok şanslısınız... Aşkta kazandığınız şans sizi diğer konularda da destekleyecek... Hani derler ya her şey birbirine bağlıdır; iyi bir şey olunca devamı gelir, diğer konular da iyi gider diye! İşte bu anlamda her konunuz düze çıkıyor; güzel ve bereketli bir hafta sizleri bekliyor. Elinize geçen fırsatları değerlendirmeli ve önünüze çıkan işleri halletmelisiniz bu hafta.
 


Sevgili Yengeçler bu hafta Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor; sizler günlük işlerinizi kolaylıkla yoluna koyacak, altından kalkamayacağınızı sandığınız işleri halledecek, yeni rutinler geliştirecek ve sağlık konusunda da iyileşme sağlayacağınız bir sürece gireceksiniz. Bu hafta iki iyicil gezegen Venüs ve Jüpiter’in de Yay burcunda kavuşumuyla birlikte bazı kararlar alarak iş konularınızda rahatlama yaşayacak ve önünüzün açıldığı hissine kavuşacaksınız. Evcil hayvanlarınız var ise onlarla ilgilenip tüm stresinizi atacaksınız.


Sevgili Aslanlar , bu hafta Yay burcundaki Yeniay sizleri üçgen yani olumlu bir açıyla destekliyor; aşk hayatınız, çocuklarla olan iletişiminiz, hobileriniz, arkadaş çevreniz, hayattan keyif aldığınız konular hepsi bir bir yoluna giriyor... Enerjik ve mutlu hissedeceğiniz; içinizde yeni bir olgunun oluştuğu farkındalığı ortaya çıkacak sanki... Yeni bir proje veya yeni bir deneyim sizleri bekliyor; ateş grubundaki bu desteklenme sizleri hem iş hayatınızda hem de aile hayatınızda güzel bir döngüye sürükleyecek.


Sevgili Başaklar bu hafta Yay burcundaki Yeniay sizler için ev demek, aile demek, atalar, toprak demek... Bu Yeniayla yeni kararlar almak, kökten bazı değişiklikleri ailenize, evinize yansıtmak isteyebilirsiniz... Taşınma kararı alınabilir; yer değişikliği veya ev almak, ev satmak gibi emlak konularında olumlu gelişmeler yaşanabilir; gökyüzü sizleri bu konularda destekliyor olacak... Hatta bazı Başaklar için evlilik demek olacak!
 


Sevgili Teraziler bu hafta Yay burcundaki Yeniayla birlikte yakın çevre ilişkilerinizde küslükler, dargınlıklar varsa düzelmeler yaşayacaksınız... Pek çok kişiden beklemediğiniz iyi niyet tohumları göreceğiniz ve mutlu olacağınız bir hafta... Verdiğiniz emeklerin fedakarlıkların karşılığını bu hafta alabileceksiniz... Yeniay ve iyicil kavuşumlar sizleri rahatlatıyor; iş ve ticaret konularınız da iyiye gidecek! Eğitim, öğretim, yazışmalar, reklam konuları da yine gündemde ve olumlu.


Sevgili Akrepler bu Yay burcundaki Yeniay ve yine Yay burcundaki iyicil kavuşumlar sizleri adeta maddi açıdan bir üst seviyeye taşıyor; para konularında en şanslı burç sizler olacaksınız... Elinizi attığınız şey parlıyor adeta... Bir mal satışı veya alımı gibi durumlar gündeminizde ve size kazanç getirecek gibi duruyor... Uzun zamandır aklınızda olan bir işi de yine bu dönemde bitirmek ve ekimleri toplamak için güzel bir dönemdesiniz.. Mars sizin burcunuzda ve atılım, hareket, cesaret hepsi sizde fazlasıyla var...


Sevgili Yaylar; bu hafta hatta bu ay tamamen sizlerin ayı! Tüm gezegenler, iyicil kavuşumlar, Yeniay sizde! Dolayısıyla bereketli ve coşkulu bir süreçtesiniz... İstediklerinizi bir bir alıyor ve gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi gerçekleştiriyorsunuz.... Aşkta ipler sizin elinizde; seviyor fakat daha çok seviliyorsunuz... İş konularınızda da isteklerinizi karşı tarafa rahatlıkla yaptıracaksınız. Güzel haberler ve umutlarla gelen bir hafta sizleri bekliyor...


Sevgili Oğlaklar bu hafta meydana gelen Yeniay sizler için biraz geri çekilme, dinlenme, nadasa bırakma dönemi adeta. Geçtiğimiz haftalarda oldukça yoruldunuz ve bu hafta biraz yalnız kalıp kafa dinlemek, sorunları, projeleri kendi başınıza değerlendirmek istiyorsunuz... Hasta ziyaretleri, yardım kuruluşları, kapalı alanlarda gerçekleşen şifa çalışmaları gibi konular var önünüzde... Bazı Oğlaklar için platonik aşklar yaşanacak; bazı Oğlaklar içinse skandal dedikodular var... Değişik bir hafta sizler için Sevgili Oğlaklar.
 


Sevgili Kovalar bu hafta Yay burcundaki Yeniay sizlere o sevdiğiniz arkadaş toplantılarını, organizasyonları, o çok keyif aldığınız eski ortamları tekrar sunuyor... İki iyicil gezegenin Yay burcunda kavuşumu ile yine bu alanlarda yapacağınız etkili konuşmalar, ılıman projeler ve umut dolu haberlerle dolu... Sizler kişileri etrafınızda toplamayı seven, idealist, yaratıcı ileri görüşlü bireyler olarak; çevrenizdekilere yepyeni yollar keşfettireceksiniz ve bundan da keyif alacaksınız.
 


Sevgili Balıklar bu hafta Yay burcunda bir Yeniay gerçekleşecek ve bu Yeniay'da sizler kariyer için kolları sıvayacaksınız. İş görüşmeleriniz verimli geçecek, belki yeni bir iş başvurunuz olabilir bu süreçte ; bununla ilgili kafanızda yeni fikirler oluşacak... Her ne yapacaksanız; her ne için adım atacaksanız; bu kariyeriniz için olumlu olacak sevgili Balıklar. Bu hafta ayrıca aileniz ve büyükleriniz de sizlere güzel sürprizlerle geliyorlar; hoşunuza gidecek haberler kapıda ... Aşk için çok olumlu bir süreçtesiniz.
 


Önceki ve Sonraki
Haberler