YAŞAM - HABER Kim Kardashian'a anoreksiya tepkisi Geçtiğimiz günlerde yeni küt saçlarıyla bir etkinliğe katılan Kim Kardashian, paylaştığı Instagram videolarından anoreksiyayı övdüğü iddialarıyla eleştiriliyor. 35 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
31.07.2018
Banner
Getty Images Turkey

Kim Kardashian, eleştirilerin hedefinde. Ünlü isim bu kez verdiği kilolarla gündemde. 

Kardashian, hafta sonunda katıldığı etkinlikte yeni saç modelinin yanı sıra paylaştığı Instagram videolarıyla tartışma başlattı. 54 kiloya düştüğünü açıklayan yıldız, Instagram hesabından kardeşlerinin yeni görünümüne verdiği tepkiler paylaştı.

Videolarda Kendall Jenner'ın, "Senin için endişeleniyorum. Yemek yemiyorsun bence" yorumuna Kim Kardashian'ın sevinerek "Teşekkür ederim" dediği görülüyor. Bir başka paylaşımda ise Khloe Kardashian'ın, "Özellike bel bölgende aneroksik gibi olmuşsun. Kolların ise benim serçe parmağım kadar ince" yorumuna Kim sevinerek cevap veriyor.

Kim Kardashian takipçileri ise ünlü ismin kilo kaybını sevinerek kutlamasını eleştiriyor. Birçok sosyal medya kullanıcısı Kardashian'ın anoreksiyayı bir iltifat olarak görüp, övdüğü ve genç kadınlara yanlış mesaj verdiği görüşünde. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler