MODA - ÜNLÜLER Yeni 'marka dostu' Kerem Bürsin İsviçreli saat markası Hublot'un özel etkinliğinde 'marka dostu' seçilen Kerem Bürsin'e gecede birçok isim katıldı. 34 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
16.11.2017
Banner

Hublot CEO’su Ricardo Guadalupe’nin ev sahipliğinde, 250 seçkin davetliyle gerçekleşen gecede, Türk oyuncu Kerem Bürsin de ‘Friend of the Brand’/ ’Marka Dostu’ olarak Hublot ailesine katıldı. Gecede Bürsin'e Serenay Sarıkaya da eşlik etti.

Hublot’nun CEO’su Ricardo Guadalupe yeni marka dostu seçilen Bürsin için "ürkiye’nin yetenekli oyuncularından Kerem Bürsin’in Hublot ailesine katılarak, marka dostu olmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz. Gerçek bir dünya vatandaşı olan Kerem Bürsin’in Hublot’ya yeni projeler için ilham vereceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Hublot ailesine katılmaktan gurur duyduğunu söyleyen ünlü oyuncu, "Bir aktör olarak her zaman kendimi geliştirirken, kim olduğumu ve nereden geldiğimi asla unutmayacağım. Bu düşüncemi de Hublot’nun felsefesine çok yakın buluyorum: Genel görüşlere karşı zıt giderken, geleneğe saygı duymak…” dedi. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler