EĞLENCE - ÜNLÜLER Ünlülerin ilk Instagram fotoğrafları Yıllar önce Instagram hesabınızı açtığınızda paylaştığınız ilk fotoğrafı hatırlıyor musunuz? Şimdi sizi değişen imajları ve tarzlarıyla hafızalarda yer edinen ünlülerin ilk Instagram fotoğraflarına götürüyoruz. BT Ekip hem Hollywood hem de Türkiye’den en merak edilen ünlülerin profillerinde ufak bir gezinti yaptı ve en eski paylaşımlarını sizin için topladı. 37 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
13.01.2017
Banner

2012 yılında Instagram’a katılan ve ilk paylaşımında takipçilerini sahte hesaplara karşı uyaran Blake Lively, o günden bu yana yalnızca 383 fotoğraf paylaşmış.

ABD’li şarkıcı, Instagram’da 91 milyon takipçiye sahip ve hiç kimseyi takip etmiyor. İlk paylaşımında sarı saçları ile dikkat çeken Beyonce, o fotoğraftan bu yana bin 399 paylaşım yapmış.

Instagram’daki ilk paylaşımından bu yana takipçileriyle toplamda 5 bin 89 fotoğraf paylaşan Buse Terim, ilk fotoğrafına "İstanbul Fashion Week'e hazırım" notunu düşerek renkli ojelerini paylaşmış. 

Geçtiğimiz yıl “Yılın Modeli” ödülünü kucaklayan Gigi Hadid, ilk fotoğrafında ailesiyle poz vermiş. Gigi Hadid’in beline kadar uzanan saçları dikkat çekiyor.

Son zamanların popüler modellerinden, Kardashian ailesinin model üyesi Kendall Jenner’ın ilk fotoğrafında arkadaşları ve kız kardeşi Kylie de var.

Instagram’da ilk paylaşımını 4 yıl önce yapan oyuncu/model Serenay Sarıkaya, bu fotoğrafıyla 22 bin beğeni almış.

Kylie Cosmetics’in kurucusu ve Kardashian ailesinde Kim Kardashian’dan sonra en çok kazanan isim olan Kylie, ilk fotoğrafında estetiksiz görünümüyle dikkat çekiyor. 19 yaşındaki Kylie Jenner, Instagram hesabını açtığından bu yana 4 bin 909 fotoğraf paylaşmış. 

İlk olarak 2014 yılında fotoğraf paylaşan Büyüküstün, son zamanlardaki kısa saçlı imajının aksine uzun saçlarıyla dikkat çekiyor.

Fotoğrafının altına açıklama olarak “Bu Instagram’daki ilk fotoğrafım, size öpücükler yolluyorum” yazan reality show yıldızı, ilk fotoğrafından bu yana 3 bin 630 fotoğraf paylaştı.

Model Karlie Kloss, Instagram’daki ilk fotoğrafı olarak makyaj fırçalarının fotoğrafını paylaşmış.

Ünlü şarkıcı ilk paylaşımında aynadan çektiği bir 'selfie' fotoğrafıyla görülüyor.

Halil Sezai ile çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Murat Boz, Instagram dünyasına yaklaşık 5 yıl önce adım atmış.

Bir kara kalem portresini paylaşan Nicki Minaj bugüne kadar 4 binden fazla paylaşımda bulunmuş.

Camdan yansıyan görüntüsünü çekerek takipçileriyle paylaşan Aslı Enver de ilk paylaşımını 5 yıl önce yapmış.

Siyah beyaz fotoğrafının altına herhangi bir açıklama yazmayan Çağla Şıkel, bu fotoğrafı 2012 yılında takipçileriyle paylaşmış.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler