MODA - ÜNLÜLER Ünlülerin en dikkat çekici hamile stilleri Geçtiğimiz günlerde Oscar Vanity Fair partisine tüm ihtişamıyla katılan Rosie Huntington-Whiteley stiliyle herkesi büyüledi. Buradan yola çıkarak bugüne kadar kırmızı halıda hamile stillerini beğeniyle takip ettiğimiz ünlüleri derledik. 3 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
04.03.2017
Banner

Geçtiğimiz yıl Elle Style Awards törenine katılan ünlü oyuncu vücudu saran, straplez Stella McCartney elbisesi ile gecenin şık isimlerinden olmuştu.

İkiz bebek bekleyen Beyonce, hamileliği boyunca stilini merakla takip ettiğimiz ünlülerden. Ünlü şarkıcı son olarak Grammy gecesinde Roberto Cavalli imzalı payetli bir elbiseyle karşımıza çıktı.

Biraz da geçmişse gidelim. 2008 yılında ikizlere hamile Angelina Jolie, Max Azria Atelier elbisesi ile Cannes Film festivalinde.

Hamileyken şıklığından asla ödün vermeyen Blake Lively, mavi Versace elbisesi ile Cannes Film Festivali’nin en çok beğenilen stilleri arasına girdi.

Hamilelik stilleriyle de sansasyon yaratmayı başaran Kim Kardashian’ın bu Givenchy elbisesi çok konuşulmuştu. 

Geçtiğimiz yıl anne olan Oscar’lı oyuncu Naeem Khan elbisesi ile övgü toplamıştı.

Met Gala’dan iki güzel ve hamile oyuncular Emily Blunt ve Olivia Wilde var sırada. Blunt tamamen kapalı parıltılı lacivert, Wilde ise boynundaki gümüş tasma detaylı Michael Kors elbisesi ile geceye katıldı. İkisinin de tercihinin Kors olması da ilginç bir tesadüf. 

Beyazlar içinde Dior elbisesi ile Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıda yürüyen Natalie Portman, ikinci kez anne olacağını bu şekilde duyurdu.

Kısa bir süre önce Instagram hesabından hamile olduğunu açıklayan ünlü model, ilk hamile stilini Oscar Vanity Fair partisinde gösterdi. Metalik, vücudu saran elbisesi Versace tasarımı…

Yine biraz eskilere gidiyoruz. 2008 Oscar’larında Jessica Alba, tüy detaylı mürdüm rengi Marchesa elbisesi ile en beğendiğimiz hamile stilleri arasında yer alıyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler