MODA - ÜNLÜLER TommyXGigi koleksiyonunda ikinci perde Tommy Hilfiger, 20 Ocak 2017 tarihinde TommyXGigi 2017 Bahar koleksiyonunu internet sitesi üzerinden tanıttı. TommyXGigi, Tommy Hilfiger’ın, markanın küresel kadın giyim elçisi Gigi Hadid ile birlikte hazırladığı ikinci koleksiyon olma özelliği taşıyor. 26 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
20.01.2017
Banner

Tommy Hilfiger’ın, ilk kez Eylül 2016’da New York Moda Haftası’nda “Şimdi Gör, Şimdi Satın Al” defilesini düzenlemişti. TOMMYNOW defilesinde sergilenen TommyXGigi de dahil tüm tasarımlar, 8 Şubat tarihinde Los Angeles’te düzenlenecek defilede satın alınabilecek.

2017 Bahar sezonu için Tommy ve Gigi “ <3 to be part” girişimiyle müşterileri tasarım sürecine katılmaya davet etmişti. 21–31 Ekim 2016 tarihleri arasında tüketiciler, sosyal medya üzerinden favori tasarımlarına oy vermeye çağrıldı.

En popüler dört tasarım olan bir bomber, bir hoodie, bir polo gömlek ve bir denim pantolon, üzerinde Naomi Davis (The Rockstar Diaries), Camille Charrière (Over the Rainbow) ve Eleanor Calder (The Trend Pear) tarafından hazırlanan patchwork rozetleri ile kişiselleştirildi. 

TommyXGigi koleksiyonunda kadın giyimi ve ayakkabıların yanı sıra saat ve güneş gözlüğü gibi aksesuarlar da yer alıyor.

Tasarımlar, Hadid’in modern stillere getirdiği özgün yorumları, Hilfiger’ın “klasik havalı Amerikan tarzı” ile buluşturuyor

“Summer of Love”dan ilham alan TommyXGigi 2017 Bahar koleksiyonu, Tommy Hilfiger markasının Doğu Yakası köklerine bir Batı Yakası dokunuşu katıyor. Kumsalda rahat bir yaşam vaadiyle Kaliforniya’yı akla getiren tasarımlar, bu eyaletten ilham alan rozet ve yamalarla süsleniyor. Rugby çizgileri, denim kumaş ve rahat siluetler Kaliforniya'nın sakin ve kaygısız havasına bir övgü niteliği taşırken, koleksiyonun tümünde Tommy Hilfiger’ın mirasına bir saygı duruşu olarak markanın imzası niteliğindeki kırmızı, beyaz ve mavi renkler yer alıyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler