EĞLENCE - ÜNLÜLER Sette tanışan ünlü çiftler Aşklarını hayranlıkla takip ettiğimiz bazı ünlü çiftlerin film ya da dizi sitlerinde ilk kez tanışarak ilişkilerine başladığını biliyor musunuz? Sizler için sette tanışan çiftlerin hikayelerini derledik. Keyifli okumalar! 35 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
07.01.2017
Banner

2010 yılında “Green Latern”  (Yeşil Fener) filminin setinde tanışan çift, Ryan Reynolds Scartlett Johansson’dan 2011 yılında boşanana kadar bir araya gelmedi. Ardından bir beraberliğe başlayan ünlü çift, 2012 yılının Eylül ayında evlendi. Hollywood’un en güzel çiftleri arasında gösterilen Blake Lively ve Ryan Reynolds’un şu an 2 çocuğu bulunuyor.

İkili ilk olarak 1998 yılında “That ’70 Show” da beraber çalıştı. O zamanlar Mila Kunis yalnızca 14 yaşındaydı. 2005-2013 yılları arasında Demi Moore’la evli olan Kutcher’ın resmi olarak boşanmasının ardından çift bir araya geldi. 2014 yılında nişanlandılar ve ilk çocukları dünyaya geldi. Temmuz 2015’de ise çift dünya evine girdi.  

İlk olarak “Çalıkuşu” dizisinde beraber rol alan çift, ilişkilerinin “Aşk Sana Benzer” filminin setinde başladığını söylüyor. Çift yaklaşık 3 yıldır beraber. Burak Özçivit’in geçtiğimiz Aralık ayında evlenme teklifine evet cevabı almasıyla çiftin nişanlandığı öğrenildi.

İlk olarak bir TV programında beraber düet yapan Aslı Enver ve Murat Boz, o zamandan beri hayranları tarafından yakıştırılıyordu. “Kardeşim Benim” filminde birlikte rol alan çift, set esnasında aşk yaşamaya başladı. Yaklaşık 1 yıldır süren bu ilişkinin evliliğe gittiği konuşuluyor.

Çift ilk olarak 2009 yılında “The Last Song” filminin setinde tanıştı. 2010 yılında resmi olarak birlikte olduklarını doğrulayan çift Oscar gecesine birlikte katıldı. Haziran 2012’de nişanlandıkları ana kadar bir ayrı bir birleşik yaşayan çift, 2013 yılında tekrar ayrıldıklarını duyurdu. Bir süredir yeniden birlikte olan çift, son olarak yılbaşını beraber geçirdi.

 

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve üç yıl önce “Fatih Harbiye” dizisinin setinde tanışıp ilişki yaşamaya başlayan çift, Temmuz 2015’te nişanlandı. 2016 Temmuz ayında ise görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdiler.  

2012 yılında “The Place Beyond the Pines” filminin setinde tanışan çift, özel hayatını oldukça gizli yaşıyor. Esmeralda ve Amanda adında iki kızları olduklarını bildiğimiz çiftin geri kalan hikayesi ise tam bir gizem. Çiftin geçtiğimiz Eylül ayında gizlice evlendikleri iddia edildi ancak konuya ilişkin herhangi bir doğrulama gelmedi.

2010 yılında korku filmi “Dream House”u çekerken Daniel Craig ve Rachel Weisz bir araya geldi. 2011 yılının Haziran ayında kendileri ve önceki ilişkilerinden olan 2 çocuklar da dahil olmak üzere toplam 4 kişinin olduğu özel bir törenle evlendiler. Çift, kırmızı halıda her zaman mutlu görünüyor. Basından uzak bir şekilde hayatlarını yaşamayı tercih eden çift, evliliklerini korumak için bunun gerekli olduğunu söylüyor. 

Mavi markasına ait reklam filminin setinde tanışıp, ilişki yaşamaya başlayan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin çiftinin oldukça fazla hayranı var. 

Ünlü çift, 2006 yılında “Step Up” filminde tanıştı. Dansçı ve eski manken olan Jenna Dewan, filmdeki Nora rolü ile gönüllere taht kurdu. 2008 yılında nişanlanan ve 2009 yılında Malibu’da evlenen Tatum çiftinin ilk çocuğu Everly ise 2013 yılında dünyaya geldi. Hollywood’un en iyi çiftleri arasında gösteriliyorlar. 

“Star Wars” filminin yıldızı Christensen ile “The O.C.” dizisyle ünlenen Rachel Bilson, 2007 yılında “Jumper” filminin setinde tanıştı. 2008 yılında nişanlanan çift, kısa bir ayrılık döneminin ardından tekrar bir araya geldi. 2014 yılında ise kızları Briar Rose dünyaya geldi. 

Rol aldıkları “Poyraz Karayel” dizisinin setinde tanışan ve aşk yaşamaya başlayan çiftin oldukça büyük bir hayran kitlesi var. Arap televizyonları başta olmak üzere dizileri ve aşklarıyla gündemden düşmüyorlar.

Beraber rol aldıkları “Binbir Gece” dizisinin setinde tanışan ve ilişki yaşamaya başlayan çift, 2009 yılında hayatlarını birleştirdiler. 2010 yılında Ali ismini verdikleri bir çocukları dünyaya geldi. Ünlü çift, şu sıralar yeniden aynı dizide rol alıyor.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler