MODA - ÜNLÜLER Mükemmel uyum: Pharrell ve G-Star Raw ortaklığı Ünlü şarkıcı Pharrell Wiliams, Instagram hesabı üzerinden G-Star RAW ile ortaklığını açıkladı. Pharrell Williams ortaklık kapsamında markanın farklı yaratıcı projelerine katkıda bulunacak.
profil
BT Ekip
09.02.2016
Mükemmel uyum: Pharrell ve G-Star Raw ortaklığı

G-Star RAW ve Pharrell Williams, Pharrell Williams’ın denim markasının ortak sahibi unvanını taşıyacağı stratejik iş birliklerini açıkladı. Ortaklık çerçevesinde Pharrell Williams, marka bünyesinde koleksiyonlardan reklam kampanyalarına ve iş stratejilerine farklı yaratıcı katmanlara dahil olacak. 

Bu ortaklık G-Star ve Pharrell Williams'ın firması Bionic Yarn'ın iki yıllık RAW for the Oceans iş birliğini takip ediyor, programda geri dönüştürülmüş okyanus plastiği denime dönüştürülüyordu.

G-Star, Bionic Yarn ile iş birliğine devam edecek. G-Star’ın yeni ortak sahibi unvanı ile Pharrell, G-Star’ın sürdürülebilirlik ile ilgili hedeflerini, jean’in yenilikçi geleceğine odaklanarak gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

İki tarafın da yenilik peşinde olması ile doğal bir uyum olarak çıkan iş birliği için Pharrell, "G-Star bağımsız ve ileri düşünen bir firma 21. yüzyılın nihai jean markası olacaklarına inanıyorum. Bu görevin bir parçası olmayı ve G-Star'ın geleceğinin yaratılışına ortak olmayı sabırsızlıkla bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki
Haberler