EĞLENCE - ÜNLÜLER Met Gala'nın romantik çiftleri İlk kez kırmızı halıda birlikte yürüyen, gözlerini birbirinden ayıramayan, stilleriyle uyum içinde boy gösteren birbirinden ünlü çiftler Met Gala'nın konukları arasında yer aldı. 5 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
02.05.2017
Banner

Bir süredir birlikte olan çift ilk kez bir kırmızı halıda beraber boy gösterdi. Gecenin en dikkat çekici çiftinin etkinlik sırasında The Weeknd'in eski sevgilisi Bella Hadid'le karşılaşmış olma ihtimalleri ise en çok merak edilen ayrıntılardan. 

Sekiz yıllık evli çift kırmızı halıda gözlerini birbirinden ayıramadı. Bündchen'in şıklığına eşi Tom Brady de parlak smokiniyle eşlik etti.

Hollywood'un altın çifti Blake Lively ve Ryan Reynolds her zaman olduğu gibi uyum içinde! Lively'nin etek ucundaki mavi tüy detayları, Reynolds'ın Versace smokinindeki mavi papyonuyla uyum sağlıyordu.

Bir yıl önce ilk çocuklarını kucaklayan çift kırmızı halının en neşeli çiftlerinden oluyor. Chrissy Teigen'ın beyaz ağırlık Marchesa elbisesine John Legend beyaz smokiniyle eşlik etmiş.

Mart ayında birlikte görülen Jennifer Lopez ve sporcu Alex Rodriguez ilk kez birlikte kırmızı halıda görüntülendi. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler