MODA - ÜNLÜLER Kırmızı halının en kötüleri İngiltere’nin en önemli müzik ödüllerinden Brit Awards sahiplerini buldu. Geceye 4 ödül kazanarak Adele damgasını vurdu. Renkli ve eğlenceli anlara sahne olan törenin kırmızı halısı ise sınıfta kaldı. Bu kez zarif ve şık ünlüler yerine, kötü ve ‘talihsiz’ seçimler kırmızı halıda boy gösterdi. Bize de en kötüleri seçmek kaldı…
profil
BT Ekip
25.02.2016
Kırmızı halının en kötüleri

Gecenin en çok eleştirilen isimlerinden biri Lana Del Rey oldu. 30 yaşındaki şarkıcı derin dekolteli elbisesinden çıkardığı bacağıyla, Angeline Jolie’nin 2012 Oscar törenindeki pozuna gönderme yapmaya çalışsa da kıyafetine gelen yorumlar ‘anneannemin çiçekli çarşafı’ndan öteye geçemedi.

Kırmızı halının en kötüleri

Spice Girls’ü kim hatırlamaz… Bu efsane grubun üyelerinden Geri Horner, ‘geri dönüşümün’ en büyük destekçilerinden olsa gerek. Çünkü adeta penye kumaştan olan leopar desenli 90’lardan kalmışçasına görünen elbisesi başka türlü açıklanamaz.

Kırmızı halının en kötüleri

Kylie Minogue’un kabarık siyah elbisesi mezuniyet balosu için uygun olabilirdi. Yeşil renkteki topuklu ayakkabılarına değinmiyoruz bile. 

Kırmızı halının en kötüleri

Kırmızı halıya ilk gelenlerden manken ve sunucu Abbey Clancy’nin metalik asimetrik kesim mini boy elbisesi geçer not alabilirdi, ta ki altına giydiği ince siyah çorap ve önü açık stilettolarını görene kadar. Clancy ne düşünüyordu acaba?

Kırmızı halının en kötüleri

İngiliz manken Lily Donaldson, ‘kendin yap’ projesiyle karşımızda. Eğer kırmızı halıya yetişmeniz gerekiyorsa, evdeki siyah bir kumaşı rastgele vücudunuza dolayın.  İşte kıyafetiniz hazır! Bu kadar dengesiz bir şekilde dağılan ve aşırıya kaçan dekolteleri hiçbir zaman beğenmedik. 

Kırmızı halının en kötüleri

Şarkıcı Jess Gylnn, zümrüt yeşili takımı ve kabarık saçlarıyla ‘kırmızı halının canavarı’ olarak acımazsızca eleştirilenler arasında.

Kırmızı halının en kötüleri
Önceki ve Sonraki
Haberler