MODA - ÜNLÜLER Kate Middleton'ın hamile stili Geçtiğimiz günlerde üçüncü kez hamile olduğu öğrenilen Kate Middleton her zamanki gibi şıklığını koruyor. Cambridge Düşesi’nin daha önceki hamileliklerinde giydiği kıyafetler herkesin ilgisini çekmişti. Şimdiden Middleton’ın bu hamileliğinde giyeceği kıyafetler merak konusu. İşte Cambridge Düşesi’nin hamileyken tercih ettiği kıyafetler… 2 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
08.09.2017
Banner

Kate Middleton üçüncü hamileliğini açıklamadan birkaç gün önce Kensington Sarayı The Sunken Garden'a yaptığı ziyaret sırasında Prada’nın Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonundan elbisesiyle görüntülendi.

Kate Middleton, hamileliği sırasında yaşadığı bulantıları nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden çıkarken Diane von Furstenburg paltosu ve Russell & Bromley çizmeleriyle her zamanki şıklığını koruyor.

Cambridge Düşesi Windsor Kalesi'nde düzenlenen National Review of Queens Scout’ta Mulberry paltosuyla yine kendi stilinden ödün vermiyor.

Kate Middleton Mart ayında yaptığı İngilteredeki öksüz çocukları ziyaretinde bej rengi paltosuyla kendi stilini tamamlıyor.

Kraliçe Elizabeth tarafından düzenlenen bir davette Kate Middleton’ın tercihi  sarı renk Emilia Wickstead hamile elbisesi oldu. Düşes bu seçimiyle yine çok şık.

2013 Haziran ayında kendi tarzını yansıtan Hobbs marka elbisesiyle...

Manchester’daki okul ziyaretine Cambridge Düşesi Erdem marka hamile elbisesiyle katıldı.

Middleton, The National Portrait Gallery’de katıldığı resepsiyon için Emilia Wickstead elbisesiyle stilini koruyor.

Singapur ziyaretinde giydiği palto Alexander McQueen imzası taşıyor.

Kate Middleton Adiction Gala’ya Temperley London marka siyah kokteyl elbisesiyle katıldı. 

Kate Middleton New York’ta yer alan Metropolitan Müzesi’nde düzenlenen yemek için uzun Jenny Packham elbise tercih etti.

Kate Middleton pembe renk Mulberry marka, diz hizzası paltosuyla kendi stilinden vazgeçmiyor.

Cambridge Düşesi St.Patrick’s Günü’nde düzenlenen yürüyüşe Catherine Walker paltosuyla katıldı.

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler