MODA - ÜNLÜLER Karlie Kloss ile 'metalik' düşler Karlie Kloss, Mango'nun 90'ların grunge akımından etkilenerek hazırlanan Yeni Metalik temasının kampanya yüzü oldu. Her ay yeni bir kampanya ve modelle karşımıza çıkan Mango, daha önceki aylarda Kendall Jenner ve Liu Wen ile birlikte çalışmıştı.
profil
BT Ekip
16.03.2016
Karlie Kloss ile 'metalik' düşler

90'ların grunge tarzından ilham alan Yeni Metalik, Mango'nun 2016 İlkbahar/Yaz  sezonundaki reklam kampanyalarında öne çıkacak üçüncü trend.  Bu sefer, yeni trendi sunma görevi, henüz 23 yaşında olmasına rağmen top model tacına sahip olan ABD'li model Karlie Kloss'a verildi.

Sırasıyla Kendall Jenner ve Liu Wen tarafından sunulan Kabile Ruhu ve Yumuşak Minimal trendlerinden sonra, Nisan ayında müzik sahnelerinin ve dönemin estetiğinin metalik bitirişlerle canlandırıldığı Yeni Metalik trendiyle 90'ların grunge tarzına odaklanılıyor. Rock ‘n’ roll unsurları arasında, mini etekler, boxy ceketler ve bolca kot var. Topuklu ayakkabılar, yarım botlar ve spor ayakkabılar, şıklık ve cesaret karışımı kıyafetlere bir kıvrım veriyor. Pullar, parıltılı bitişler ve gümüşî tonlar, Courtney Love gibi şarkıcılar ve Nirvana fanlarının grunge dönemine yansıttıkları pervasız çekiciliği yeniden yaşatıyor.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler