EĞLENCE - ÜNLÜLER İkiz çocuk sahibi ünlü isimler Beyonce’nin ikiz bebeklere hamile olması haberi magazin dünyasına bomba gibi düşmüşken ikiz çocuğu olan başka ünlülere göz atmak istedik. Jennifer Lopez’den Sarah Jessica Parker’a birçok ünlü isimden oluşan dosyamızda Beyonce-Jay Z çiftinin doğumdan sonra bol bol tavsiye alabileceği yıldızları derledik. 33 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
07.02.2017
Banner

Geçtiğimiz gün ikiz bebek beklediklerini açıklayan Beyonce, iddialara göre 5 aylık hamile. Haziran 2017’de doğum yapması beklenen “Queen Bee” bebeklerinin cinsiyetini henüz açıklamadı. Fotoğraf albümlerinin bulunduğu beyonce.com’a hamilelik çekiminden birçok fotoğraf yükleyen Beyonce’nin bu haberi internette paylaşım rekorları kırdı. Instagram’da 7.8 milyon beğeniye ulaşan ve Selena Gomez’in 6.6 milyon beğenilik rekorunu geçti.

22 Şubat 2008 yılında ikiz çocuk dünyaya getiren Jennifer Lopez ve Marc Anthony çiftinin kızlarının ismi Emme, oğullarının ismi ise Max. 

Boşanma kararlarıyla herkesi şaşırtan Jolie-Pitt çiftinin de biri kız biri erkek ikiz çocukları oldu. Knox ve Vivienne isimlerini verdikleri çocuklarını 12 Temmuz 2008’de Fransa’nın Nice kentinde dünyaya getiren Angelina Jolie, boşanma sonrasında çocuklarının velayetine sahip isim oldu. 

Ünlü şarkıcı Mariah Carey ve ayrıldığı sevgilisi Nick Cannon’ın ikiz çocukları Moroccan ve Monroe 30 Nisan 2011’de doğdu. 

28 Kasım 2004 yılında dünyaya gelen ikiz çocuklarından erkek olana Phinneaus, kız olana ise Hazel adını veren çiftin 3 yıl sonra Henry Daniel adını verdiklerini bir oğulları daha oldu.

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden müzisyen Rene Angelil ile evli olan Celine Dion Ekim 2010’da Nelson ve Eddy adlarında ikiz erkek çocuk dünyaya getirmişti. 

Haziran 2009’da taşıyıcı anne ile ikiz çocuk dünyaya getiren Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick çiftinin kızlarının isimleri Marion ve Tabitha. Çiftin bu kararının ardında, Parker’ın yaşı dolayısıyla sağlıklı bir doğum yapamama endişesi yatıyordu.

Kasım 2014’te ikiz erkek çocuklara doğum yapan Zoe Saldana ve eşi Marco Perego, çocuklarına Cy ve Bowie isimlerini verdiler. 

Mart 2014’te ikiz çocukları olan Chris Hemsworth ve Elsa Pataky çiftinin oğullarının isimleri Sasha ve Tristram. İkizlerin 2012 yılında dünyaya gelen India isimli bir de ablaları var. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler