MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Bu hafta ünlüler stilinde Kate Middleton’dan Zoe Kravitz’e kadar yine pek çok farklı ünlü ve farklı stilleri sizler için derledik.
profil
BT Ekip
20.03.2016
Haftanın ünlü stilleri

İlk sırada her zamanki gibi asaleti ve zerafetiyle göz dolduran Cambridge Düşesi Kate Middleton var. Şapkaları onun stilinin tamamlayıcı ve vazgeçilmez parçalarından. Middleton'ın paltosu ise Erdem tasarımı.

Haftanın ünlü stilleri

Siyah beyaz puantiyeli kıyafetini kırmızı ayakkabısı ve ruju ile tamamlayarak oldukça trend bir görünüm elde eden Emma Roberts haftanın favorilerinden.

Haftanın ünlü stilleri

Shailene Woodley Jimmy Fallon’ın programına New York şehrinin çizimlerinin olduğu Valentino elbise ile katılarak hem eğlenceli hem de tarz bir görüntü elde etmiş.

Haftanın ünlü stilleri

Jennifer Garner bu hafta katıldığı bir film galasında Oscar de la Renta beyaz elbisesini bebek mavisi açık ayakkabısı ve sade makyajı ile tamamlayarak iddiasız bir tarz ortaya koymuş. 

Haftanın ünlü stilleri

Zoe Kravitz, Divergent filminin galasında her zamanki gibi siyahın ve deri, transparan parçaların gücünden ilham alarak oldukça seksi ve asi bir stil ile karşımızda. Gecenin bir diğer dikkat çeken ayrıntısı ise Kravitz'in saç modeli oldu.  

Haftanın ünlü stilleri

Kaley Cuoco hem şık hem de rahat görünümlü elbisesi, askılı çantası, bilekten bağlamalı ayakkabıları ile özenli ve bir o kadar da genç bir seçim yaparak haftanın favorileri arasına giriyor. 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler