MODA - ÜNLÜLER Haftanın ünlü stilleri Haftanın ünlü stillerini bu hafta yine sizler için derledik. Hem amfAR galasının hem de New York Moda Haftası’nın başlangıcının bu haftaya denk gelmesi nedeniyle ünlülerin hem defilelerde hem de özel gecelerde ve partilerde birbirinden ilgi çekici stillerine sıkça rastladık.
profil
BT Ekip
14.02.2016
Haftanın ünlü stilleri

Bildiğiniz gibi Saint Laurent Partisi ve amfAR haftanın en ses getiren ve stillerin en çok konuşulduğu etkinliklerden oldu. Kendi başlıkları altında yine buseterim.com.tr’de detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. 

Haftanın diğer ünlü stillerine bakacak olursak geçtiğimiz gün gerçekleşen Rihanna Puma iş birliğinin etkinliğinde beyazlar içinde bir pantolon-ceket takımının üstüne aldığı beyaz kürk detaylı paltosu ile Naomi Campbell ilk sırada dikkatimizi çekiyor. Oldukça klasik ve şık bir görüntü yakalamış. 

Haftanın ünlü stilleri

Jason Wu defilesinin ön sırasında ise bebek mavisi elbisesini siyah ceketiyle tamamlayan ve yine ikonik bir duruş sergileyen Diane Kruger var. 

Haftanın ünlü stilleri

Polo Ralph Lauren etkinliğine toprak tonlarında bağcıklı botu ve kot elbisesi ile katılan ünlü şarkıcı Ciara haftanın en zayıf stillerinden biri. 

Haftanın ünlü stilleri

Ünlü model Coco Rocha bel kısmındaki siyah çapraz detaylı beyaz elbisesi üstüne giydiği bomber kesim beyaz ceketi ve siyah düz taban ayakkabıları ile oldukça şık ve asi bir görüntüye sahip. Ayrıca dağınık topladığı siyah saçları da stilini en iyi şekilde tamamlamış. 

Haftanın ünlü stilleri

Amanda Shadforth siyah omzu açık siyah yırtmaçlı uzun elbisesi ve kıyafetini tamamladığı iri altın küpeleri ve ıslak saç modeli ile haftanın en şık stillerinden biri. Boyun kısmındaki siyah bağlama detayı ile de choker trendini yakalamış kendisi. 

Haftanın ünlü stilleri

Son olarak Marvel ve Garage Magazine etkinliğine işlemeli ek omuz detayı ile tasarlanmış beyaz elbiseseyle geceye katılan Karlie Kloss da haftanın sade ve şık ünlüleri arasına giriyor. 

Haftanın ünlü stilleri
Önceki ve Sonraki
Haberler